اخبار

 آخرین اخبار 

وزارت اطلاعات چتری برای امنیت کشور و اقتدار نظام است

وزارت اطلاعات چتری برای امنیت کشور و اقتدار نظام است
1401/4/8

قائم مقام معاونت امنیت وزارت اطلاعات در نشست تخصصی با عنوان مسیر بهشتی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش گفت: ترور شهید بهشتی یکی از بزرگ‌ترین اسناد جنایات تروریست‌های غرب است

این مسوول در نشست تخصصی با عنوان مسیر بهشتی با اشاره به وجود بیش از ۱۷ هزار شهید ترور در کشور افزود: دشمن ابتدا با ترور های هوشمندانه، هدفمند، کور و تمرکز بر نخبگان، مدیرانی که می ‌توانستند آینده نظام را ترسیم کنند به شهادت رساند.

وی تاکید کرد: دشمن سپس به جنگ نرم و ناتوی فرهنگی علیه ایران اسلامی روی آورد و اکنون نیز جنگ تمام عیار هیبریدی را پیشه کرده است.

قائم مقام معاونت امنیت وزارت اطلاعات با تاکید بر هوشیاری همه مسوولان افزود: وزارت اطلاعات با ایثار سربازان گمنام امام زمان (عج )چتری برای امنیت کشور و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

مدیرکل اطلاعات استان البرز هم در این نشست با بیان اینکه با بهره گیری از خرد جمعی و هم افزایی می توان امنیت پایدار را برای ایران اسلامی رقم زد اظهار داشت: امروز در فضای مجازی و فضای بین الملل جای شهید و جلاد عوض شده و اکنون رسالت ما در حمایت از جمهوری اسلامی و مظلومیت آن بیش از گذشته است.

وی افزود: امروز سازمان اطلاعاتی و امنیتی ایران اسلامی با وجود همه توطئه ها و بد اندیشه های دشمنان این نظام یکی از قدرتمندترین و بهترین سازمان های اطلاعاتی در جهان است که با بهره گیری از توانایی و نیروهای با ایمان توانسته مصونیت نظام اسلامی را در همه زمینه ها تامین کند.

در حاشیه این نشست نیز نمایشگاهی در پنج غرفه برپا شد، که در آن تجهیزاتی همچون قاچاق مکالمات بین المللی و جاسوسی تلفنی ، شنود بی سیم وکانون های شورشی جذب جوانان در حوزه منافقین برای اقدامات تبلیغی و ایذایی به نفع گروهک تروریستی منافقین به تماشا گذاشته شده بود.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر