اخبار

 آخرین اخبار 

نگین صادقی حریری، مدیر آموزشگاه زبان صادقی حریری:

تعیین سطح زبان در آموزشگاه زبان صادقی حریری رایگان است

تعیین سطح زبان در آموزشگاه زبان صادقی حریری رایگان است
1401/4/9

نیاز به یادگیری زبانهای خارجی در عصر امروز بسیار بیشتر از گذشته احساس می شود. در این راستا آموزشگاه های بسیاری فعالیت می کنند. نگین صادقی حریری، مدیر آموزشگاه زبان صادقی حریری و دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان انگلیسی می باشد. وی همچنین مدرک بین‌المللی تدریس زبان انگلیسی را از کشور کانادا اخذ  نموده است. در حال حاضر ایشان استاد زبان تخصصی و عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد. این استاد مبرز و مجرب همچنین سابقۀ نوزده سال تدریس زبان را در کارنامه تخصصی خود دارد. آغاز فعالیت وی، تحت نظر آموزش و پرورش استان در منطقه 3 بوده و به حدود شش سال پیش بازمی‌گردد. خاطرنشان می شود بازه کنشگری حرفه ای این استاد مسلم زبان انگلیسی همچنان نیز ادامه دارد. در این آموزشگاه، زبانهای انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی و ایتالیایی تدریس می‌ گردد. یکی از ویژگی های آموزشگاه زبان صادقی حریری در نظر گرفتن تعیین سطح زبان رایگان برای دانش آموزان می باشد. در ادامه گفتگوی روزنامه جام جم البرز را با ایشان مطالعه می نمایید:

در آموزشگاه زبان صادقی حریری چه زبانهایی تدریس می شود و تخصص این مجموعه در چه زمینه هایی است؟

افتخار داریم که اعلام کنیم فرایند تدریس زبانهای انگلیسی، فرانسه، ترکی و ایتالیایی در آموزشگاه تحت مدیریت اینجانب با استانداردهای علمی شاخص تمهید می‌شود. در این پروسه، تخصص و شاکله اصلی فعالیت در حوزه آموزش مکالمه زبان انگلیسی است. زبان های آلمانی و فرانسه نیز به صورت ترمیک تدریس می شود ولی زبان ایتالیایی و ترکی متقاضی کمتری دارد. شهریه آموزشگاه زبان صادقی حریری بر اساس تعرفه های رسمی آموزش و پرورش تعیین می گردد. سطح بندی و رده های تدریس در این آموزشگاه متشکل از دوره های مقدماتی مبتدی تا پیشرفته می باشد. برای کودکان دوره های ترمیک داریم و نوجوانان ‌نیز پس از اتمام  دوره، مدرک دیپلم دریافت می کنند. مدرک اعطایی ما معتبر و دارای مهر وزارت آموزش و پرورش است.

آموزشگاه تحت مدیریت سرکارعالی چه امتیازات ویژه ای دارد؟

کلاس های آموزشگاه زبان صادقی حریری به صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد.  کلاس های آنلاین بر اساس پلتفرم اختصاصی آموزشگاه است. شاخصه اصلی این کلاس ها سرعت بالا در فراگیری زبان برای دانش آموزان می باشد . در سیر تحرک قدرتمندی که داریم، کارگاه های آموزشی به صورت آنلاین برگزار می شود و تاکنون شاهد بروز و ظهور استعدادهای نهفته فرزندان کشور بوده ایم. دانش آموزان می توانند به طور منفک و مجزا در یکی از کارگاه ها و یا دوره های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی ثبت نام کرده و تحت آموزش ویژه قرار گیرند. می توانم ادعا کنم که مجموعه ما اولین آموزشگاه در این زمینه است. فعالیت آموزشگاه زبان صادقی حریری در ابتدا با محوریت مکالمه زبان انگلیسی بود، ولی در مراحل بعدی، با تهیه بهترین کتابهای آموزشی در حوزه مکالمه زبان انگلیسی، برترین خدمات درجه یک را در این حوزه به دانش آموزان ارائه نمودیم. روند ابتدایی جذب دانش آموزان در مرحله اول آهسته بود، اما به تدریج توانستیم با عملکرد عالی و میزان رضایت مندی به بازه حداکثری جذب مخاطبین دست یابیم.

مردم از چه طریقی می توانند با مجموعه آموزشی شما در ارتباط باشند؟

نشانی:جهانشهر-بلوارمولانا-نرسیده به نوردیدگان و دانشگاه غیرانتفاعی- ساختمان شاهین- طبقه اول- آموزشگاه زبان صادقی حریری

شماره های تماس:۳۴۴۹۳۹۸۳

۳۴۲۱۷۴۰۲

۰۹۳۵۲۴۸۹۸۴۳

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر