اخبار

 آخرین اخبار 

سید فریدون قادری، مدیریت باشگاه‌ امید دهدر طالقان:

سعی کرده ایم بهترین باشگاه فوتبال هشتگرد باشیم

سعی کرده ایم بهترین باشگاه فوتبال هشتگرد باشیم
1401/4/9

فوتبال یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین ورزشهای دنیاست.در حال حاضر فوتبال صنعتی بسیار جاذبه دار و بسیار پرطرفدار با کمک و مساعدت فوتبال دوستان، ورزشکاران، مربیان و مدیران این حرفه توسعه خود را همچنان ادامه می دهد.در این عرصه بسیاری از مربیان و اساتید این ورزش حرفه‌ای توانسته اند با حرکت های بسیار خوبی نقش بسزایی در توسعه ورزش منطقه فعالیت خود داشته باشند.از جمله این افراد، سید فریدون قادری، پیشکسوت و مدیریت باشگاه فوتبال امید دهدر طالقان توانسته است با گردآوری جوانان، نوجوانان ‌و تمام رده های سنی، یکی از بهترین مراکز تخصصی این ورزش پرطرفدار را گرد هم آورد و آموزش های حرفه ای را با سطحی بالا به آنها آموزش دهد. روزنامه جام جم البرز در همین خصوص با این مدیر دوراندیش و سازمان دهنده گفتگویی اختصاصی انجام داده است که در ادامه خواهید خواند:

در خصوص سوابق و فعالیتهای تخصصی مجموعه باشگاه‌ امید طالقان توضیح دهید.

باشگاه‌ امید طالقان در منطقه هشتگرد قدیم فعالیت می کند. مجموعه ما به صورت رسمی ثبت شده و حدود ده سال است که در این حوزه فعالیت حرفه‌ای داریم. مجموعه ما مختص فوتبال است. در زمین چمن بزرگ بازی می کنیم و در سه رده جوانان، امید و بزرگسالان فعالیت داریم. کادر مجموعه ما حدود ده نفر هستند. از پزشک، مربی، سرمربی، بدنساز و کادر مدیریتی ما و مجموعه بزرگسال که چهل و پنج بازیکن دارد.

از برنامه های آتی مجموعه خود به ویژه فعالیت در لیگ های مختلف بگویید.

ما سال گذشته در لیگ هشتگرد حضور داشتیم و به امید خدا امسال قرار است در لیگ کرج شرکت کنیم و فعالیتمان را گسترده تر نماییم. عمده فعالیت ما در هشتگرد بوده است؛ ولی امسال با برنامه ریزی که کرده ایم قرار است مدارس فوتبال خود را در کرج تأسیس کنیم و در خدمت مردم باشیم. تیم باشگاهی امید طالقان مدارس فوتبال را هدایت می کند. ما در شهر قدیم و جدید هشتگرد مدارس فوتبال متعددی داریم. در باشگاه یا همان تیم داری با سه رده بزرگسال، نوجوان و امید در لیگ های ساوجبلاغ و امسال در کرج شرکت خواهیم کرد. خدمات ما شامل ورزش و فوتبال می باشد. البته اردو نیز برگزار می کنیم. ما فوتبالیست های تیم را به اردوهای تدارکاتی می بریم. این اردوها به مدت یک هفته و بیشتر در شمال کشور برگزار می‌ گردد. تا پیش از بازگشت از این اردوها دو یا سه بازی تدارکاتی انجام می دهیم. گاهی نیز میزبان تیم های مقابل در اردو هستیم. موضوع دیگر ورزش بانوان است. باشگاه ما حرفه‌ای می باشد و بانوان نیز علاقه دارند فوتبال را به صورت حرفه ای ادامه دهند. ولی متاسفانه برای بانوان ورزشگاه سرپوشیده لازم است و ما این امکانات را نداریم. در بحث برنامه ریزی امیدواریم که بتوانیم زیر بنای آن را آماده کرده و خانم ها نیز بتوانند از آن استفاده کنند. به طور کلی سعی کرده ایم بهترین باشگاه فوتبال هشتگرد باشیم.

نشانی و راه های ارتباطی باشگاه‌ امید طالقان را بیان نمایید.

آدرس:هشتگرد قدیم - کارخانه فخر ایران- مجموعه باشگاه‌ امید طالقان

شماره های تماس:

۰۹۱۹۲۳۵۸۳۲۰

۰۹۱۹۴۴۴۵۲۰۴

  02691031034

اینستاگرام باشگاه

omid_dehdar_fc

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر