اخبار

 آخرین اخبار 

اختصاص ۲۰ میلیارد تومان برای ایجاد شهرک گلخانه‌ای در البرز

اختصاص ۲۰ میلیارد تومان برای ایجاد شهرک گلخانه‌ای در البرز
1401/4/11

به گزارش جام جم البرز؛ آقای میرزایی گفت: تاکنون برای ایجاد زیرساخت‌های شهرک گلخانه‌ای البرز ۲۲ میلیارد تومان توسط دولت و بخش خصوصی هزینه شده است.

مدیر شرکت شهرک‌های کشاورزی البرز افزود: سرمایه گذاری دولتی در بخش ایجاد زیرساخت‌های این شهرک گلخانه انجام می‌شود، ولی ساخت سازه‌ها فقط توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی انجام می‌شود و ایجاد سازه هر گلخانه بین ۳.۵ تا ۶ میلیارد تومان توسط سرمایه گذار هزینه در بردارد.

ا‌و گفت: همچنین از محل سفر ۱۸ فروردین ماه سال جاری رئیس جمهور به البرز ۲۰ میلیارد تومان برای ایجاد زیرساخت‌های باقی مانده این شهرک شامل آسفالت فاضلاب و فضای سبز اختصاص پیداکرد.

میرزایی تصریح کرد: در بخش خصوصی نیز برای چهار واحد گلخانه‌ای در سطح ۱۰۰ هکتار حدود ۸۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی جذب شده که در حال ساخت است.

مدیر شرکت شهرک‌های کشاورزی البرز گفت: برای ساخت سازه‌های واحد‌های گلخانه‌ای از مدرنترین و به روزترین امکانات و سازه‌ها استفاده می‌شود.

او افزود: با ایجاد این شهرک‌های گلخانه‌ای با کنترل عوامل موثر بر رشد می‌توان محصولات باکیفیت‌تری تولید کرد و میزان تولید و برداشت سالیانه و در نتیجه سوددهی را به حداکثر رساند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر