اخبار

 آخرین اخبار 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان البرز:

نیاز فوری مردم هرمزگان به وسایل سرمایشی

نیاز فوری مردم هرمزگان به وسایل سرمایشی
1401/4/13

به گزارش خبرنگار جام جم البرز، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با اشاره به نیاز فوری مردم هرمزگان به وسایل سرمایشی، گفت: البرزی ها می توانند کمک های خود را به بسیج سازندگی نواحی و حوزه های مقاومت بسیج استان البرز تحویل دهند.

سرهنگ مهران طیران، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز  با اشاره به وقوع زلزله در استان هرمزگان تصریح کرد: به محض رخ دادن این حادثه، گروه های جهادی استان البرز برای حضور در مناطق زلزله زده اعلام آمادگی کردند اما با توجه به تشکیل قرارگاه جهادی توسط سازمان بسیج سازندگی هرمزگان، اعلام شد که حضور جهادگران این استان و استان های همجوار برای خدمات دهی کافی است و نیاز به حضور گروه های جهادی سایر استان ها نیست.

وی از اعلام آمادگی سازمان بسیج سازندگی استان البرز برای کمک رسانی و احصای لوازم و وسایل مورد نیاز زلزله زدگان خبر داد و بیان کرد: طبق اعلام قرارگاه جهادی استان هرمزگان، خوراک و لوازم بهداشتی افراد زلزله زده تأمین شده و در حال حاضر نیاز فوری آن ها به وسایل سرمایشی از جمله یخچال و کولر گازی است زیرا به دلیل گرمای شدید آن استان، امکان استفاده از کولر آبی وجود ندارد. ما طی فراخوانی از مردم شریف و همیشه در صحنه البرز دعوت کردیم مانند سنوات گذشته، پای کار بیایند و یاری گر زلزله زدگان باشند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با بیان اینکه مردم نوع دوست این استان می توانند کمک های خود را به بسیج سازندگی نواحی و حوزه های مقاومت بسیج استان البرز تحویل دهند تا در کوتاه ترین زمان به مناطق زلزله زده ارسال شود، خاطرنشان کرد: سازمان بسیج سازندگی استان البرز برای بازسازی منازل آسیب دیده نیز اعلام آمادگی کرده است و در صورت نیاز قرارگاه مرکزی هرمزگان، به وظایفی که به ما سپرده شود، عمل خواهیم کرد.

سرهنگ طیران در پایان در خصوص وضعیت مردم زلزله زده استان هرمزگان، حضور نیروهای جهادی و نهادهای حمایتی در این استان را بسیار خوب ارزیابی کرد و با اشاره به اینکه در حال حاضر مشکل خاصی وجود ندارد، اظهار داشت: امداد رسانی اولیه و اسکان زلزله زدگان صورت گرفته و برآورد خسارات در حال انجام است و در مرحله بعدی نیز، آواربرداری و بازسازی منازل آسیب دیده انجام خواهد شد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر