اخبار

 آخرین اخبار 

پروانه کاظمی مدیر و موسس مهد کودک و پیش دبستانی کودکانه عنوان کرد:

تاسیس مهد کودک کودکانه در آذرماه ۱۳۸۷ با مدیریت اینجانب تاسیس گردید.

تاسیس مهد کودک کودکانه در آذرماه ۱۳۸۷ با مدیریت اینجانب تاسیس گردید.
1401/5/3

تاکید ما در مهد کودک کودکانه پرورش کودک در یک محیط تعادل محور بوده و همواره تلاش می کنیم با بهره گیری از بازی های شاد و برنامه ریزی های مدون و متنوع به کودکان دلبند این مرز و بوم امکان تجربه محیطی شاد و امن را بدهیم. مهد کودک کودکانه در مهرویلای کرج و با به کارگیری تیم مدیریت و مربیان با تجربه و حرفه ای در آموزش و پرورش نوین از ساعت ۶:۳۰ صبح الی ۶ بعد از ظهر پذیرای کودکان ۲ تا ۶ سال می باشد.

 

 پروانه کاظمی موسس و مسئول فنی مهد کودکانه دارای فوق لیسانس مشاوره است و روزنامه جام جم البرز در همین رابطه با این مدیر مجرب، حرفه ای و متخصص گفتگویی اختصاصی انجام داده که در ادامه خواهید خواند:

 

از سوابق تحصیلی خودتان در حوزه کودکان و آموزش بگویید.

من از سال ۷۶ در حیطه کودک به عنوان نویسنده کتاب کودک و اجرای تئاتر کودک مشغول به فعالیت بوده و به صورت مستمر در مهدهای کودک کرج به عنوان مربی آموزشی و برنامه ریزی آموزشی فعالیت داشته ام و نهایتاً در سال ۱۳۸۷ به صورت مستقل در دانشگاه خوارزمی کرج مهد کودک کودکانه را تاسیس نموده در سال ۱۳۹۵ در محل فعلی فعالیتم را ادامه داده‌ام.

 در مهد کودک کودکانه چه می‌گذرد ؟

 پکیج عمومی شامل کاردستی، کلاژ، نقاشی، کاربرگ ها و بازی های پیشگیری از اختلالات یادگیری،نمایش عروسکی، شن بازی، گل بازی، قصه گویی، قصه خوانی، زبان آموزی، شعر و تاتر کودک به صورت روتین و هفتگی در قالب واحد کار ارائه می‌شود. همچنین خدمات فوق برنامه که شامل زبان انگلیسی، شطرنج، بازی های اصلاح حرکتی، نقاشی خلاق به صورت تخصصی ارائه می شود.

آدرس:کرج- مهرویلا- بزرگمهر غربی -پلاک  ۱۰۰

 

 تلفن های تماس:

09122612653

02633502336

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر