اخبار

 آخرین اخبار 

منصور حاجی میرزایی، مدیر فروشگاه رنگ و ابزار سعدی در گفتگوی اختصاصی با جام جم البرز:

اجناس داخلی رنگ و ابزار با کیفیت هستند

اجناس داخلی رنگ و ابزار با کیفیت هستند
1401/5/3

رنگ و ابزار یک حرفه خدماتی است و بنابراین نیاز به تجربه و مهارت کافی در این حوزه تخصصی دارد. معمولا این گونه مشاغل به صورت خانوادگی بوده و حاصل نسل های قبل می باشد. تنوع در این رشته فراوان است و حتما باید یک تجربه و پیش زمینه قبلی نسبت به این شغل خدماتی وجود داشته باشد. خوشبختانه کیفیت اجناس داخلی در این حوزه مطلوب است. علاوه بر این، قیمت مناسب تر، کیفیت قابل اطمینان، کمک به رشد اقتصادی و ... موجب شده تا مردم از این کالاها استقبال بیشتری نمایند.در این رابطه روزنامه جام جم البرز با منصور حاجی میرزایی مدیر متبحر، مجرب و حرفه ای فروشگاه رنگ و ابزار سعدی گفتگویی اختصاصی انجام داده است که ماحصل آن را می خوانید:

از سوابق تخصصی خود در حوزه رنگ و ابزار بگویید.

من در هنرستان آموزش دیده ام و با ابزار آشنایی کامل دارم. کارهای عملی زیادی انجام داده ام و تجربه بسیاری در این حرفه دارم. معتقدم باید آگاهی و شناخت و هم چنین علاقه نسبت به این حرفه تخصصی داشته باشيم و بتوانیم نیازهای مشتری را درک کرده تا موجب جلب اعتماد آنان شویم. تنوع در این حرفه بسیار زیاد است. باید نسبت به آن تجربه و پیش زمینه داشته باشیم.

کیفیت اجناس داخلی در صنف شما چگونه است؟

سعی می کنیم بیشتر از تولیدات داخلی استفاده کنیم، کیفیت اجناس داخلی بهتر از تولیدات کشور چین است. شیوع کرونا تأثیر بسیار زیادی بر فروش ما داشت و موجب کاهش فروش روزانه ما شد. امیدواریم اتحادیه از ما حمایت بیشتری کند تا اجناس را با قیمت مناسب تهیه و در اختیار مشتری قرار دهیم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر