اخبار

 آخرین اخبار 

آغاز دور دوم حضور «تماشاخانه سیارکانون» در البرز

آغاز دور دوم حضور «تماشاخانه سیارکانون» در البرز
1401/4/30

به گزارش جام جم البرز، پس از حضور دور اول نمایش تماشاخانه سیار با نمایش«بچه‌های ایران» در استان البرز و استقبال شهروندان کرجی از این نمایش، تماشاخانه سیار در دومین حضور خود در قالب ویژه برنامه «عید تا عید» با نمایش«آش سنگ» به کرج آمد.

این نمایش بر اساس کتابی به همین نام نوشته‌ روبرت ژیرو و ترجمه‌ مصطفی سلیمی از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، از سوی زهرا مریدی بازنویسی و کارگردانی شده است.

در این نمایش زهرا مریدی، نرگس صفا منش، میثم میثاقی، سجاد بهره مند و رضا نعمتیان ایفای نقش می‌کنند.

 

استقبال اهالی خط ۴ حصار کرج از «تماشاخانه سیار»

بر این اساس، این تماشاخانه با همکاری ویژه و مشارکت تماشاخانه سیار، اداره کل کانون البرز و سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری کرج، اولین اجرای خود را شامگاه روز چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۱ در «بوستان طبیعت»، واقع در خط ۴ حصار کرج، انجام داد که این اجرا به عنوان چهارمین اجرای تماشاخاانه در استان البرز با استقبال کودکان و نوجوانان و خانواده‌های آنان رو به رو شد؛ روز جمعه ۳۱ تیر ۱۴۰۱ نیز دهکده تفریحی باغستان میزبان این گروه نماییشی و دیگر فعالیت‌های جذاب فرهنگی مانند مسابقه و سرگرمی خواهد بود .

 

گفتنی است پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۱ نیز اهالی فردیس در پارک تندرستی به میزبانی تماشاخانه سیار، اداره کل کانون البرز، سازمان فرهنگی، ورزشی و شهرداری فردیس از این نمایش و دیگر فعالیت‌های فرهنگی تدارک دیده شده دیدن خواهند کرد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر