اخبار

 آخرین اخبار 

سجاد عباس پور، مدیر تعمیرگاه تخصصی مدیران خودرو در مجموعه باران

مجموعه باران در هر ساعتی از شبانه روز خدمات خودرویی ارائه می دهد

مجموعه باران در هر ساعتی از شبانه روز خدمات خودرویی ارائه می دهد
1401/5/13

جام جم البرز: مجموعه خدمات خودروی  باران، در هر ساعتی از شبانه روز، خدمات خود را به شرح زیر ارائه می دهد:

  1.  خدمات تخصصی گیربکس های اتومات C V T

  2. جلوبندی

  3.  مکانیکی

  4. کارواش نانو بخارباران

 دارای پیشرفته ترین دستگاه بخار خشک و مرطوب *

 شستشوی VIP انواع اتومبیل های داخلی و خارجی با بهترین مواد شوینده با ضمانت گارانتی*

 صفرشوئی و موتورشوئی با نانو بخار *

زیرشوئی با لنس مخصوص  *

مجموعه خدمات خودروی باران با مساحت حدود 2000 متر مربع شامل بخش های تخصصی تعمیرگاه و کارواش، دارای سالن انتظار روباز و سرپوشیده با امکانات رفاهی همه روزه آماده خدمات رسانی به همشهریان عزیز میباشد.

کلیه پرسنل این مجموعه دوره دیده و حرفه ای هستند. بخش کارواش، گنجایش بیش از سی ماشین را داراست. آقای  سجاد عباس پور، مدیر متبحر و توانمند مجموعه مدیران خودرو برای حدود سی نفر به طور مستقیم و بیش ازصد نفر به صورت غیر مستقیم کارآفرینی کرده است. به همین منظور مصاحبه ای با ایشان انجام دادیم که در ادامه باهم میخوانیم.

فعالیتهای تخصصی مجموعه خدمات خودرو و کارواش باران را تشریح کنید  .

 اینجانب تعمیر و بازسازی تخصصی گیربکس های C V T را به عهده دارم که در کرج تنها سه نفر در این کار متخصص و دوره دیده از شرکت مدیران خودرو هستند . تعمیرگاه بنده بیش از ده ماشین، پذیرش دارد. سه سال مکانیک امداد خودرو بودم. هم اکنون نیز با امداد خودرو همکاری داریم و اگر ماشینی خراب شود، در صورت امکان به محل مراجعه کرده  و تعمیر خودرو را انجام میدهم و در صورت نیاز به حمل با جرثقیل اقدامات لازم را به عمل می آوریم. مجموعه در هر ساعت شبانه روز قادر به پذیرش ماشین ها با حمل جرثقیل می باشد.

 

از چه سالی فعالیت در این حرفه را آغاز کردید؟

بنده از سال 1387 وارد این حرفه شدم . آقای داوری که نمایندگی 354 واقع درتهران خیابان نیروی دریایی را داشتند، یک روز به طور اتفاقی به شهرستان مراغه سفر کردند و به علت خرابی ماشینشان  به تعمیرگاه بنده مراجه کردند و بعد از اتمام کار و رضایتشان از خدمات بنده من پیشنهاد دادند در صورت تمایل به تهران بروم و در تعمیرگاه مدیران خودرو مشغول به کار شوم. طی مدت زمانی که در نمایندگی ایشان مشغول به کار بودم هیچگونه نارضایتی از بنده نداشتند .

برای رسیدن به اهدافتان چه مسیرهایی را پشت سر گذاشتید؟

زمانیکه از شهرستان به تهران مهاجرت کردم سختیهای زیادی را از جای خواب گرفته تا خوراک و پوشاک متحمل شدم ولی به خاطر علاقه به کارم و امید به آینده همه را پشت سر گذاشتم و در این مدت خواهرم و همسرشان خیلی از بنده حمایت کردند که بی نهایت بابت لطف و زحماتشان سپاسگزارم. آقای داوری بعد ازمهاجرت به ترکیه یک مجموعه خدمات خودرو در آنجا راه اندازی کردند و به بنده پیشنهاد کار دادند ولی بنده به علت تعهد و وابستگی به خانواده و وطنم پیشنهاد ایشان را رد کردم. بعد از مهاجرت آقای داوری و تعطیلی نمایندگی تهران،  بنده به کرج آمدم و تحت نظر جناب آقای بهزاد صوفی رئیس اتحادیه تعمیرکاران اتومبیل کرج و حمایت مالی ایشان مجموعه خدمات تعمیرات تخصصی مدیران خودرو را راه اندازی کردم ، همچنین از ایشان کمال تقدیر و تشکر را دارم که از بنده به عنوان کارشناس اتحادیه در تعمیر گیربکس هایC V T  دعوت به همکاری کردند .

ازموفقیت هایی که طی این سالها کسب کرده اید بگویید؟

 در سال 1394، دوره هایی که  در خصوص تعمیرات گیربکس های CVT و موتور محصولات مدیران خودرو در شرکت مدیران خودرو برگزار شد، با اخذ بالاترین نمرات، نفر اول شدم. رتبه نمایندگی که در آن مشغول به کار بودم  چهار بود که به خاطر اینکه در امتحانات جزو مکانیک های برتر شدم، رتبه ام به یک ارتقاء پیدا کرد که صاحب نمایندگی یک ماشین مدل MVM550  به بنده جایزه داد . همچنین بنده دارای پنج مدرک بین المللی غواصی در سیستمPADI  زیر نظر مدرس بین المللی غواصی جناب آقای محمدرضا نادری و مستندساز شبکه های اجتماعی هستم که از ایشان بابت تمامی زحماتی که برای موفقیت بنده کشیده اند سپاسگزارم.

راه های ارتباطی با مجموعه خدمات خودرو و کارواش باران را عنوان کنید:

 آدرس: کرج ،  بلوار اصلی باغستان بعد از سه راه موذن نبش بوستان 13

شماره های تماس: 09197977061       02634347731   

ساعت کاری مجموعه از 8 الی 21 می باشد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر