اخبار

 آخرین اخبار 

علی فسخودی، مدیر املاک فسخودی :

سرمایه املاک فسخودی اطلاعات جامعی است که به مردم ارائه می دهد

سرمایه املاک فسخودی اطلاعات جامعی است که به مردم ارائه می دهد
1401/5/19

کارگزار یا مشاور املاک و مستغلات ، شخصی است که نماینده فروشندگان یا خریداران می باشد. اگرچه ممکن است یک کارگزار به شکل مستقل هم کار کند، اما مشاوران معمولاً تحت پوشش یک کارگزار مجاز، به عنوان نماینده مشتریان کار می‌کنند. کارگزاران و مشاوران، از طرف دولت مجوز دارند که در خصوص قراردادهای فروش مذاکره کنند و اسناد لازم برای انعقاد تراکنش‌های ملکی را مدیریت نمایند. در این میان یکی از دفاتر ممتاز املاک استان البرز به نام دفتر املاک فسخودی، واقع در محمدشهر کرج و با مدیریت علی فسخودی این فرایند را به خوبی انجام می دهد. رضایت مردم برای این مجموعه از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. همچنین کلیه اطلاعات و خصوصیات ملک را به شکل صحیح در اختیار مشتری قرار می دهد. در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با علی فسخودی، مدیر توانمند و زبده املاک فسخودی گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید:

حوزه فعالیت املاک فسخودی در کدام منطقه است و چه شاخصه هایی دارد؟

حوزه فعالیت املاک فسخودی در محمد شهر می باشد. از همان ابتدا که وارد این حرفه شدم از خدا خواستم کاری کند که هرکسی به دفتر املاک مراجعه کرد، راضی و خشنود باشد. حتی گاهی بسیاری از  اوقات متضرر نیز شده ایم، ولی سعی کرده ایم که مردم رضایت داشته باشند. مشکلات کاری ما فراوان است. مشاوران، از ملک ها بازدید کرده، از فضا عکاسی می کنند و در واتس اپ قرار می دهند. من همواره به مشاورانم می گویم که اطلاعات درست به مردم بدهید. زمین دارای سند می باشد. ما بر روی ملک و ساختمانی که ساخته شده مجوزی ندارد و می‌گویند این سند دارد. اما این سند کلی نیست و سند زمین است و خیلی افراد هم آن را خریداری می کنند و سپس با جهاد به مشکل می خورند. من به مشاورانم می گویم که حتما در خصوص سنددار بودن زمین به مردم اطلاع دهید و بگویید که مجوز ساخت ندارد. بسیاری از مردم خودشان هم در محمد شهر ساختمان سازی انجام داده اند.مردم می‌گویند که مبلغ مشخصی دارند و می‌خواهند باغچه بخرند. قطعا آنجا باغچه ای که مجوز ساخت داشته و بسیار شکیل باشد با آن قیمت نمی توان خرید. زمین 500 متری با  150 متر بنا، استخر کوچک و با مجوز قول نامه ای را با قیمت های بالا برای فروش گذاشته اند. اگر کسی بخواهد تمامی این ها را  داشته باشد بالای ده میلیارد باید هزینه کند. سرمایه ما اطلاعات درست و جامعی است که به مردم ارائه می دهیم .

در خصوص پتانسیل های ویژه محمدشهر به لحاظ ساخت و ساز و سرمایه گذاری بگویید.

به نظر من محمد شهر تا کنون رشد و توسعه ای نداشته، ولی در آینده نزدیک شاهد رشد تصاعدی آن خواهیم بود. چرا که در منطقه ای واقع شده است که در آینده مرکز کرج می‌شود. زیرا از شمال به اتوبان و از جنوب به اشتهارد می‌رسد. به سمت غرب مهرشهر دسترسی دارد . از شرق نیز به فردیس می رسد. بسیاری از پایتخت نشینان محمدشهر را نمی‌شناسند. منطقه دیگری که خیلی از افراد نمی شناسند و شما در آینده خواهید دید که رشد بالایی داشته، منطقه کلاک است که باغ های بسیار خوبی دارد. محمدشهر از کلاک بسیار بزرگتر می باشد. وقتی از بالا و بعد از میدان تره بار نگاه می‌کنید پر از زمین های خالی و باغ و باغچه است‌. تصور می کنم تا پنج سال آینده محمد شهر یک منطقه رو به توسعه خواهد شد.

نشانی و راه های ارتباطی با املاک فسخودی را بیان کنید.

 

آدرس:

محمد شهر - بعد از همایون ویلا - سر چمران- روبروی فروشگاه کوروش- املاک فسخودی

 

 شماره تماس اصلی و دفتر :

۰۹۱۲۲۰۶۳۱۲۳جهانگیر فسخودی

شماره های تماس :

۰۹۱۲۲۰۶۳۱۲۳

09122620701

36306700

ساعت کاری 9 صبح الی 1 بعدازظهر و چهار و نیم عصر الی 10 شب

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.