اخبار

 آخرین اخبار 

مدیریت موسسات ثبتی مشاهیر و کیان حساب:

صفر تا صد مراحل ثبت شرکتها و ارائه خدمات مالي و مالياتي بهمراه آموزش حسابداری را انجام می دهیم

صفر تا صد مراحل ثبت شرکتها و ارائه خدمات مالي و مالياتي بهمراه آموزش حسابداری را انجام می دهیم
1401/5/19

نازیلا احمدزاده و محمد صفری، مدیران موسسه ثبتی مشاهیر و کیان حساب هستند. محمد صفری در حال حاضر دانشجوی دکترای حسابداری و دانش آموخته DBA حسابداري است وهمسروی نازیلا احمدزاده فارغ التحصیل کارشناسی حقوق ثبتی می باشد. محورفعالیت مجموعه های این زوج توانمند و فرهیخته در حوزه ثبت شرکتها و امور مالي و مالياتي  می باشد. به طور کلی مراحل ثبت وتاسیس شرکت وحسابداري مشتريان آنها از صفر تا صددراین دومجموعه انجام می‌شود.روزنامه جام جم البرز با مدیران اين موسسه گفتگویی انجام داده است که در ذیل می خوانید:

موسسات ثبتی مشاهیر و کیان حساب به افرادی که قصد تاسیس شرکت و یا راه اندازی یک کسب و کار را دارند، چه خدماتی ارائه می دهد؟

کسانی که قصدراه اندازی کسب وکار رادارند، درابتدا به مشاوره نیاز دارندکه چه نوع شرکتی را ثبت کنند، بنابراین پروسه و مراحل  قانونی لازم را برای آنها انجام می دهیم. اخد مجوزاتي مانندآگهي تاسيس ،  ثبت علامت تجاري (برند) و.. اموراتي مي باشد که در موسسه ثبتي مشاهير انجام ميگردد ومراحل بعد از تاسيس که بايد از لحاظ قانوني رعايت گردد، کليه امورحسابداری ،اظهارنامه هاي مالياتي و دفاع از آن در ادارات مالياتي درشرکت کيان حساب انجام ميگردد تاکارفرمايان از بابت اموری که پیش روي دارند ازلحاظ رعايت والزامات قانوني دغدغه اي نداشته باشندومالیاتی که درنهايت پرداخت می کنند برمبناي انصاف  باشد.يکي ازمغضلات امور ثبتي عدم وجود اتحاديه يا انجمن جهت تامين وپيشبرد اهداف اين گونه موسسات مي باشد،لذا اهداف موسسات ثبتي تسهيل در امور وفرآيند ثبت مي باشد با توجه به برون سپاري امور ثبتي بسياري از مشکلات ارباب رجويان ادارات را کاهش داده لذا توجه خاص به اين گونه موسسات مي تواند امور ادارات را تسهيل بخشدو همچنين زمينه ايجاد يک کسب وکار جديد ورشد اقتصادي و به تبع آن کاهش نرخ بيکاري درکشور را تحقق بخشد لازم به توضيح است که مبناي وجودي موسسات خدماتي دانش ،تجربه ومهارت هاي کسب شده دراين زمينه مي باشد.

در خصوص مسائل مربوط به حسابداری به چه اصولی پایبند هستید و با چه هدفی تاسییس شده است؟

یکی از اهداف آگاه کردن کارفرمايان از قوانین و الزام به رعايت آنها  و تشويق شرکتها به ارائه  شفاف سازی عملکرد مالي نسبت به  فعاليتهايشان و نحوه استفاده ازمعافيت ها و مشوق هاي مالياتي مي باشد. ما با هدف ارائه خدمات بر مبناي درستکاري ، صداقت و مسئوليت پذيري سعي در ارائه خدماتي حرفه اي و با بالاترين کيفيت را داريم  و خودمان را هميشه در مسير ارتقا وآموزش هاي حرفه اي قرارد داديم لذا نيروهاي توانمند فقط ازطريق افزايش مهارت وآموزش خلق مي شوند ،اين موسسه درراستاي مسئوليت هاي اجتماعي اقدام به تاسيس آموزشگاه حسابداري با اساتيد خبره جهت استفاده ازظرفيت فارغ تحصيلان رشته هاي حسابداري نمودکه سالانه دراين آموزشگاه حدود 50 نفر پروسه آموزش را طي کرده و با کسب مهارت  مشغول بکار ميشوند، اگرچه تعداد فارع تحصيلان اين رشته زياد است اما عدم مهارت و پشتکار باعث مي شود بسياري ازاين حرفه صرف نظر و در مشاغل ديگري مشغول به کار بشوند. کسانی که علاقه مند به این حوزه هستند، ازصفرتا صد حسابداري بازار کاررا درطی چندمرحله آموزش می دهیم و بعداز اتمام آموزش هاي فني،آنان را به شرکتها معرفی می کنیم وجذب کارمی شوند،يکي از معضلات رشته حسابداري اين است که افرادي که دردانشگاهها تحصيل ميکنندبدون کسب تجربه،به تحصيل درمقاطع بالاتر اقدام ميکنندودرنهايت مدرس دانشگاه مي شوند وبدليل عدم مهارت لازم آموزه هاي حرفه اي رابه دانشجويان نميدهند و باعث افت کيفيت اين رشته دردانشگاها ميشويم و در نتيجه فارغ تحصيلان ناکارآمد تحويل جامعه داده ميشود  با توجه به اهميت حسابداري لازم است بيشتر به اين حرفه بپردازيم وجايگاه شغلي آن راپيش از پيش ارتقا دهيم .

راه های ارتباطی با اين مجموعه را ذکر نمایید.

آدرس :هشتگرد _جنب رستوران پسرخاله_ساختمان مهرداد_طبقه دوم

ارتباطات:

۰۹۱۲۶۷۷۹۴۵۸ حسابداري و آموزش

۰۹۱۲۲۰۸۲۸۴۳ مشاوره ثبتي

۳۴۰۹۱۸۵۰ الی ۱

وب سايت موسسه ثبتي مشاهير  www.mashahirsabt.com

وب سايت کيان حساب www.kiyanhesab.com

وب سايت آموزشگاه www.hesabdarino.com

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.