اخبار

 آخرین اخبار 

علی حامدی پور، موسس و مدیر عامل موسسه حسابداری پیراحساب:

پیراحساب، مشاوره رایگان مالی و مالیاتی می دهد!

پیراحساب، مشاوره رایگان مالی و مالیاتی می دهد!
1401/5/19

موسسه حسابداری پیراحساب در حوزه حسابداری، مشاوره مالی و مالیاتی در سطح استان های البرز و تهران فعالیت دارد. این مجموعه معتبر و حرفه ای مفتخر است که به شرکت های بزرگ استان البرز و تهران ، از لحاظ مالی و مالیاتی مشاوره و در حوزه حسابداری خدمات باکیفیت ارائه دهد. وجه تمایز این مجموعه، آموزش قوانینی از جمله: تجارت، بیمه، اداره کار و قوانین مالیاتی به مدیران و کارشناسان است. علی حامدی پور، موسس و مدیرعامل فرهیخته و توانمند موسسه حسابداری پیراحساب می باشد. در ادامه گفتگوی روزنامه جام جم البرز را با این مدیر حرفه ای و متخصص می خوانید:

از وجوه تمایز موسسه حسابداری پیراحساب به چه مواردی اشاره می کنید؟

اگر بخواهیم وجه تمایز خود را نشان دهیم، باید به مرحله اولیه تشکیل شرکت ها و بنگاه های اقتصادی برگردیم زمانی که شخصی سعی می‌کند، کسب و کاری را راه اندازی کند و وارد عرصه اقتصادی شود، در این مرحله قطعا باید اطلاعات لازم را درباره تکالیف و قوانین و مقررات حاکم بر کشور بداند و به آن اشراف داشته باشد. ما تلاش می‌کنیم، در حین خدمت رسانی، آموزشهای کاربردی نیز داشته باشیم، هم به افرادی که سال هاست، مدیران  شرکت ها هستند و هم کسانی که تازه وارد این عرصه شده اند و قرار است که درسمت مدیر عاملی شرکتی ایفای نقش کنند و وارد بازار اقتصادی شوند. به دوستانی که در رشته حسابداری فارغ التحصیل می شوند، مجموعه ای از آموزشهایی که قرار است در آینده کاری خود بصورت واقعی مورد استفاده قرار دهند را ارائه می دهیم بدانند از کجا شروع کنند، چه اقداماتی جزو اصول و چه اقداماتی جزو رفتارهای حرفه ای آنها می باشد. بطور خلاصه باید عرض کنم که وجه تمایز ما، آموزش دادن قوانین است. اکثر مدیرعاملان از قوانین جاری کشور آگاه نیستند و زمانی که شرکتی را تاسیس می کنند، این ندانستن آنها را با چالشهای جدی رو به رو میکند.

مهمترین وظیفه موسسه خود را چه موضوعاتی می دانید؟

مهم ترین وظیفه موسسه ما این است که راهکارهای مناسب مدیریت مالی و ارزش آفرینی را ارائه کند. غالبا در حوزه خدمات مالی، حسابدار را بیشتر دفتردار میشناسند، در کل دنیا، دفتر داری جزء کوچکی از حسابداریست البته که در جایگاه خود دارای اهمیتی بالایست ولی در واقع وقتی صورت های مالی تهیه می شوند، در این مقطع است که کار واقعی حسابداری تازه شروع می‌شود. اعداد و ارقامی که در این جداول قرار گرفته اند خود از سر درون هر بنگاهی خبر میدهند و میبایست آنها را تحلیل کرده و در قاعده مقایسه قرار داد، هم با عملکرد سالیان قبل همان بنگاه و هم مقایسه با عملکرد بنگاه های رقیب که درک درستی از موقعیت هر شرکتی در عرصه اقتصادی به مدیران آن خواهد داد. موسسه ما گام های فراتری برداشته و این خدمات را به مدیران شرکت ها ارائه می دهد که از لحاظ مالی در کجای عرصه پر تلاطم اقتصاد هستند و چطور می شود بهترین تصمیم را برای پیشبرد اهداف کوتاه مدت و بلند مدت سازمانشان گرفت. ممکن است که مدیران شرکت ها، تیم حسابداری داشته باشند، ولی از لحاظ فنی توانایی لازم را جهت رفع چالشهای واحد مالی سازمانشان را نداشته باشند، قوانین را به خوبی نشناسند، ما از لحاظ فنی و دانش اصولی حسابداری خدمات به آنها ارائه می دهیم. مردمان کشورهای توسعه یافته حتما در طول زندگیشان زمانی را بصورت مستمر برای آموزش دیدن صرف میکنند و این رمز موفقیت هر جامعه پیشرفته ای است. در حوزه کاری ما تصور من بر این است که این آموزش ها، با توجه به بازخوردهایی که گرفتیم، بیش از شصت درصد در روندکاری بنگاه های اقتصادی و شرکت ها تاثیر مثبت داشته است.

شعارما در موسسه پیراحساب، مشاوره رایگان برای همه مدیران است. گاها مدیری ممکن است چندین بار تماس بگیرد و در حوزه مالیاتی بدون هیچ چشم داشتی به او مشاوره بدهیم بدون اینکه آن مدیر را حتی یک بار دیده باشیم.کافی است که برای درک تجربه درستی از مشاوره در حوزه مالی و مالیاتی با ما تماس بگیرید.

راه های ارتباطی با موسسه حسابداری پیراحساب را بیان نمایید.

آدرس ما: مهرشهر -بلوار ارم - نبش خیابان صد غربی -جنب اتاق بازرگانی استان البرز- ساختمان آناهیتا- طبقه 3- واحد 12

شماره های تماس:

02633409798

02633409799

واتساپ: 0920 422 42 520912 187 90 46

وب سایت

Www.pirahesab.com

اینستاگرام:www.instagram.com/pirahesab

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.