اخبار

 آخرین اخبار 

دکتر مریم اسلامی، مدیریت آموزشگاه قلم چی نمایندگی اشتهارد و ماهدشت در گفتگوی اختصاصی با جام جم البرز:

آموزشگاه ها باید اجازه تبلیغ داشته باشند

آموزشگاه ها باید اجازه تبلیغ داشته باشند
1401/5/23

موسسه های آموزشی غیر دولتی در زمینه آموزش کتب درسی و برگزاری آزمون های آزمایشی مشغول به فعالیت می باشند و دانش آموزان در زمینه های مختلف آموزشی از جمله آمادگی برای کنکور در این آموزشگاه ها ثبت نام می کنند و از خدمات این موسسات که انتشار کتب درسی، مشاوره های تحصیلی، برگزاری آزمون های آزمایشی و برنامه ریزی تحصیلی می باشد، برای رسیدن به هدف خود بهره می گیرند. در این رابطه روزنامه جام جم البرز با دکتر مریم اسلامی مدیر فرهیخته و مدبر آموزشگاه قلم چی نمایندگی اشتهارد و ماهدشت گفتگویی انجام داده است که در ادامه خواهید خواند:

درباره فعالیت های خود در این زمینه شغلی توضیح دهید؟

در نمایندگی ها به خاطر محدودیت‌ها، باید بیشتر امکانات در آموزشگاه وجود داشته باشد، یعنی چیزی فراتر از یک آموزشگاه معمولی باید باشد. هم به عنوان دوست و مشاور و هم سمت مربی روی مسائل آموزشی دانش آموزان باید نطارت داشت. برای ورود به این حرفه ابتدا باید مجوز از آموزش و پرورش منطقه دریافت کنند و برای داشتن برند یکی از آزمون ها یا موسسات بعد از این که شایستگی آنها از سوی آموزش و پرورش تایید شد، به آموزشگاهی که می خواهند، نمایندگی بگیرند، مراجعه کنند و تاییدیه های تحصیلی و گزینشی آن‌ها را احراز کنند و بعد از آن برای گرفتن نمایندگی اقدام کند.

برای پیشرفت کار خود چه انتطاراتی از آموزش و پرورش دارید؟

 چون آموزشگاه غیرانتفاعی است، از آموزش و پرورش منطقه انتظار داریم تا اجازه تبلیغ، داشته باشیم. گاهی برای معرفی به مدارس یا حتی پخش کردن تراکت ساده در سطح شهر با ما برخورد می شود، مدیران نیز برخورد نامناسبی دارند، در صورتی که هیچ اجباری وجود ندارد که دانش آموز قبول کند و بخواهد ثبت نام کند. فقط در حد معرفی و اطلاع رسانی است. والدین تحقیق و پرس و جو می کنند تا بتوانند موسسه آموزشی با کیفیتی را برای فرزندان خود انتخاب کنند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.