اخبار

 آخرین اخبار 

محمدحسین زند، مدیر دکوراسیون داخلی کناف کرج خبر داد:

بازدید رایگان و پاسخگویی 24 ساعته به مشتریان، شاخصه دکوراسیون داخلی کناف کرج

بازدید رایگان و پاسخگویی 24 ساعته به مشتریان، شاخصه دکوراسیون داخلی کناف کرج
1401/7/7

محمدحسین زند، مدیر توانمند و متخصص گروه دکوراسیون داخلی کناف کرج می باشد. حیطه اصلی فعالیت این مجموعه کناف است. وی در این خصوص به افراد زیادی آموزش داده که در حال حاضر استاد کار هستند. رشته اصلی و تخصصی ایشان، کاردانی برق است که توانسته رشته برق را با حرفه دکوراسیون پیوند دهد. بدین صورت که یک سری نورپردازی و کارهای تلفیقی را انجام می دهد. یکی از شاخصه های ویژه گروه دکوراسیون داخلی کناف کرج، مشاوره و بازدید رایگان برای مشتریان است. در همین زمینه روزنامه جام جم البرز با محمدحسین زند، مدیر متبحر و خلاق دکوراسیون داخلی کناف کرج گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید:

در خصوص فعالیتهای تخصصی و تمایزات گروه دکوراسیون داخلی کناف کرج توضیح دهید.

مجموعه ما در سراسر استان البرز فعالیت دارد. بیشتر کارهای دکوراتیو ما هنری بوده و با ذوق هنری همراه هستند. فعالیتمان را کم کم، ارتقاء داده ایم. در حال حاضر کارهای چوبی و MDF را نیز انجام می دهیم و توانسته ایم بازسازی صفر تا صد منازل، فروشگاه ها و نهاد های اداری را اجرا نماییم. همواره بیشتر از مشتریان اشتیاق اتمام کار را دارم و زیبایی آن، خستگی ام را از بین می برد. مجموعه ما یک سری بازدیدهای رایگان برای مردم دارد و حتی کسانی هستند که از طریق سایت های مجازی با کار ما آشنا می شوند و با تماس تلفنی، مشاوره دریافت می کنند. برای مشاوره و بازدید، هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی کنیم و مشاوره های ما برای آنها مفید است. کلیه کارها، طی یک هفته به مشتری، تحویل داده می شود‌ و در 24 ساعت شبانه روز، آماده پاسخگویی به مشتریان هستیم.

متریال کناف از چه مزایایی برخوردار است؟

متریال کناف، نسبت به مواد دیگر سبک و مقاوم بوده و سرعت اجرای کار آن بالاست. یک سری بازسازی با کناف داریم که بسیار سریع تر می باشد، مزاحمتی برای افراد ندارد و با ظرافت انجام می شود.

راه های ارتباطی با گروه دکوراسیون داخلی کناف کرج را بیان نمایید.

شماره های تماس:۰۹۳۸۲۳۹۹۷۱۶

۰۹۳۵۲۳۹۹۷۱۶

پیج اینستاگرام:

@karaj_knauf_decoration

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر