اخبار

 آخرین اخبار 

محمد عزیزی، مدیر مجموعه کترینگ میزبان برتر:

شهرت میزبان برتر به علت کیفیت و ارائه غذاهای لذیذ و خوشمزه است

شهرت میزبان برتر به علت کیفیت و ارائه غذاهای لذیذ و خوشمزه است
1401/7/7

میزبان برتر، جزو مجموعه کترینگ های معتبر و خوشنام استان البرز و کشور می باشد. این مجموعه، سابقه ای دیرین در عرصه ارائه خدمات متنوع غذایی دارد و مدت 21 سال است که مشغول فعالیت در این حوزه می باشد. علت متمایز بودن برند میزبان برتر، برخورداری از صداقت در خدمت رسانی به مردم و استفاده از مواد اولیه مرغوب است که تاثیر بسیاری در کیفیت غذاهای طبخ شده دارد. این مجموعه نام آور، به ارگانها و سازمان‌های مختلفی از جمله صدا و سیمای استان البرز، شهرداری کرج، سازمان سیما منظر ،سازمان مشاغل شهری، بنیاد شهید، بنیاد دایره المعارف اسلامی و... خدمت رسانی می کند. در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با محمد عزیزی، مدیریت توانمند، مجرب و فن سالار مجموعه کترینگ میزبان برتر گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:

در خصوص پیشینه تخصصی مجموعه کترینگ میزبان برتر و شاخصه های ممتاز آن توضیح دهید.

در ابتدا توسط پدر همسرم، آقای رضایی وارد فعالیت در این حوزه شدیم و نزد ایشان آموزش های لازم که مهم ترین آن ها، صداقت بود را دریافت کردیم. ایشان قبل از انقلاب، در هتل های زیادی فعالیت داشتند و تجربه بسیاری در این زمینه داشتند. روحشان شاد.

"غالب غذاهای سنتی و ایرانی رستوران‌ها در مجموعه میزبان برتر تهیه و توزیع می‌شود که به تازگی قیمه نثار قزوین نیز به منوی روزانه اضافه شده است."ما از بهترین نوع برنج اسالم که معطر و دارای کیفیت عالی است، استفاده می کنیم."

سفارشات غذا در مجموعه تحت مدیریت جنابعالی چگونه انجام می شود؟

میزبان برتر، ظرفیت محدودی برای سفارش دارد، چون فضای کار این امکان را به ما نمی دهد و تنها هزار پرس غذا را با کیفیت مطلوب در طول روز سرو می کنیم. به همین دلیل به منظور گسترش فعالیت خود کترینگ فوق العاده بزرگی با تمام تجهیزات بروز صنعتی در شرکت شهاب خودرو راه اندازی نموده ایم که ظرفیت پخت روزانه ده هزار پرس را خواهیم داشت. میزبان برتر، خدمتگزاری به مجموعه داروسازی سیناژن، صدا و سیما و شرکتهای بزرگی را در کارنامه خود دارد. ما شهرداری منطقه یک و دو را نیز در گذشته پوشش می دادیم که متاسفانه به دلیل افزایش قیمت ها، ادامه نیافت و مدت نوزده سال برای بنیاد دائره المعارف سرویس دهی داشتیم که کیفیت غذا و همچنین رفتار صادقانه باعث تداوم کار ما شد.سفارشات ما به صورت آنلاین درسایت میزبان برتر پذیرفته می شود و انواع غذاها نیز در سایت موجود است. جهت رویت منو و سفارشات از طریق سایت میزبان برتر به نشانی mizbanebartar.ir مراجعه نموده و از ۱۰درصد تخفیف آنلاین برخوردار شوید .

ساعت اخذ سفارش از ۱۱ لغایت ۲۲:۳۰می باشد.

نشانی و راه های ارتباطی با مجموعه کترینگ میزبان برتر را بیان نمایید.

کرج- عظیمیه- بلوار استقلال- خیابان پاسداران شرقی- پلاک ۱۸۷

وب سایت: WWW.Mizbanbartar.ir

 

شماره های تماس:

۰۹۱۲۱۶۴۱۴۲۷

۰۲۶۳۲۵۵۵۵۴۴

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر