اخبار

 آخرین اخبار 

علی اصغر میرزایی جولادی، مدیرعامل شرکت تعاونی تولید لوازم ورزشی الموت کوشا:

تلاش کرده ایم بهترین لوازم ورزشی در خاورمیانه را تولید کنیم

تلاش کرده ایم بهترین لوازم ورزشی در خاورمیانه را تولید کنیم
1401/7/7

شرکت تعاونی تولید لوازم ورزشی الموت کوشا در حوزه طراحی و تولید دستگاههای بدنسازی باشگاهی ، خانگی و پارکی و همچنین واردات دستگاههای هوازی اعم از تردمیل ، دوچرخه ثابت و الپتیکال مشغول به فعالیت است. این مجموعه طی 12 سال گذشته با ارائه محصولات با کیفیت توانسته است به کشورهای عراق، افغانستان، اوکراین، آذربایجان ، اتریش و عمان صادرات داشته باشد و به تازگی بخاطر رضایتمندی مشتریان در کشور عمان ، درخواست ایجاد یک نمایندگی ثابت برای توزیع محصولات الموت در کشورهای حاشیه خلیج فارس به این مجموعه داده شده است. روزنامه جام جم البرز در همین زمینه با مدیر فرهیخته و متخصص این مجموعه ، جناب آقای علی اصغر میرزایی جولادی گفتگویی انجام داده است. مطالعه این گفتگوی ارزنده را به شما پیشنهاد می کنیم:

در خصوص سوابق و پیشینه خود در حوزه تولید بگویید.

من از کودکی وارد بازار کار شده ام. سال 89 با وعده و وعیدهای دولتی موسسه ام را تاسیس نمودم، ولی متاسفانه به هیچ کدام از آنها عمل نکردند و در این زمینه هیچ گونه تسهیلاتی به ما تعلق نگرفت. از زمانی که از ارگان های دولتی ناامید شدم، به موفقیت و آرامش رسیدم. در صنف ما تمامی مجموعه ها در کنار یکدیگر در حال فعالیت هستند و تمایز خاصی ندارند. در این حوزه تلاش کرده ایم بهترین لوازم ورزشی مرغوب کشور را تولید کنیم.

در رابطه با اخذ کارت بازرگانی با چه مشکلاتی مواجه هستید؟

اخذ کارت بازرگانی آن طور که صدا و سیما تبلیغ می کند، آسان و راحت نیست. در حال حاضر تاریخ انقضاء کارت بازرگانی ام تمام شده و هنوز برای تمدید آن اقدامی نکرده ام و به کشورهای عراق، اوکراین و آذربایجان، صادرات انجام داده ام. برای گرفتن کارت جدید باید بیمه، بدهی های بانک و ... را تسویه کرد. اگر ضامن وام باشید، نباید اقساط آن به تعویق بیفتد. اگر چک دارید، نباید برگشت خورده باشد و در واقع سخت گیری این ارگان ها، به صورت زنجیره ای باعث شده از تمدید کارت بازرگانی صرف نظر کنم.

شرکت تعاونی تولید لوازم ورزشی الموت کوشا، در حال حاضر با کدام ارگانها همکاری می کند؟

در حال حاضر تمام فرودگاه ها، آتش نشانی های قم، مشهد و بسیاری از ارگان های دیگر وسایل مورد نیاز خود را از طریق ما تهیه می کنند و اگر در طی سال چندین سازمان، از تولید کنندگان خرید کنند، شرایط خوبی برای پیشرفت ما فراهم می شود. هم اکنون تمامی مجتمع های آپارتمانی باید مجموعه ورزشی داشته باشند و ما هزاران هزار مجتمع در سطح کشور داریم، در صورتی که تنها ده تولید کننده با کیفیت در کشور فعال هستند و اگر این مجمتع های آپارتمانی از واردات اجناس خارجی خودداری کنند، قطعا به آینده و اشتغال زایی ما کمک شایان توجه ای می کنند.

راه های ارتباطی با شرکت تعاونی تولید لوازم ورزشی الموت کوشا را عنوان کنید.

ماهدشت- بلوار بی بی سکینه- دانش ۳- پلاک ۱۴

شماره های تماس:

09123596983

09124019338

آدرس سایت : www.alamotsport.com

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر