اخبار

 آخرین اخبار 

بیش از یک میلیون تن کالا از البرز به سراسر کشور ارسال شد

بیش از یک میلیون تن کالا از البرز به سراسر کشور ارسال شد
1401/7/10

به گزارش جام جم البرز، حسین پرویزی گفت: در نیمه نخست سال جاری یک میلیون و ۲۹۳ هزار تن کالا از مبدا استان البرز به تمام نقاط کشور ارسال شده که این امر نشان از ظرفیت شرکت ها، تعامل مطلوب صاحبان کالا و استفاده مطلوب از ناوگان حمل و نقل کالای استان البرز دارد.

وی بیان داشت: تعداد بارنامه های صادره توسط شرکت حمل و نقل کالای فعال در استان برابر با ۳۹۹ هزار و ۳۵۰مورد بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با رشد ۶ درصدی همراه بوده است .

رییس حمل و نقل کالای استان البرز به سهم شهرستان های استان در جابه جایی کالا در این بازه زمانی اشاره کرد و گفت: سهم ناوگان حمل و نقل کالای فردیس، ۹درصد، اشتهارد ۱۸ درصد، کرج ۲۴ درصد، ساوجبلاغ و چهارباغ در مجموع ۲۴ درصد و شهرستان نظرآباد ۲۵ درصد بوده است.

این مسوول با اشاره به اینکه بیشترین مقصد بار استان البرز به ترتیب استان های تهران، قزوین، گیلان ، مازندران ، هرمزگان و اصفهان بوده است، گفت: با توجه به فعالیت شهرک های صنعتی اشتهارد، بهارستان، سیمین دشت و کوثر در البرز عمده محصولات جابه جا شده از استان انواع محصولات کشاورزی ، فرآورده های نفتی ، لبنی و ضایعات آهن است.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر