اخبار

 آخرین اخبار 

قدردانی از دستگاه های اجرایی برتر البرز در دوازدهمین جشنواره شهید رجایی

قدردانی از دستگاه های اجرایی برتر البرز در دوازدهمین جشنواره شهید رجایی
1401/7/10

به گزارش جام جم البرز؛ عبدالرضا کریم پور گفت: درجشنواره امسال ۹محور هم اضافه شده بود که دستگاههایی که درحوزه های اجرای مصوبات سفراستانی رییس جمهور، تحقق جذب اعتبارات ملی واستانی، تحقق بهبود محیط کسب وکار، مقابله با آسیبهای اجتماعی، تحقق شعار سال، تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، ترویج فرهنگ حجاب و عفاف و اقامه نماز موفق بودند شایسته تقدیر شدند.

وی افزود: در این جشنواره ۲ دستگاه اجرایی اداره کل امور مالیاتی و دانشگاه علوم پزشکی در شاخص های عمومی و اختصاصی درصدر سایر دستگاه های اجرایی استان قرار گرفتند.

وی شعارامسال این جشنواره را "دولت مردمی، نظارت عمومی و مشارکت نخبگانی" عنوان کرد و بیان داشت: دستگاه های اجرایی این استان در ۲ بخش شاخص عمومی و اختصاصی مورد ارزیابی قرار گرفتند.

کریم پور افزود: ایجاد رقابت سالم و پویا بین دستگاه های اجرایی ، ایجاد انگیزه برای مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی از طریق معرفی دستگاه های برتر از اهداف این جشنواره است .

مهمترین تفاوتی که دوازدهمین جشنواره شهید رجایی استان نسبت به دوره های قبل داشت تقدیر از شرکتهای دانش بنیان ونوآوری بود که دررشد وتوسعه استان تلاش مضاعفی داشتند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر