اخبار

 آخرین اخبار 

پرونده ۲۵۴ نانوایی متخلف به تعزیرات حکومتی البرز ارجاع شد

پرونده ۲۵۴ نانوایی متخلف به تعزیرات حکومتی البرز ارجاع شد
1401/7/11

به گزارش جام جم البرز؛ بهروز حصاری گفت : در این مدت یک هزار و ۷۳۹ نانوایی دراستان البرز مورد بازدید قرار گرفت و به ۳۱۲ واحد نیز تذکرات لازم داده شد.

رئیس اتاق اصناف مرکز البرز افزود: طرح نظارت بر نانوایی های این استان برای پیشگیری از تخلفاتی مانند کاهش ساعت فعالیت، کم فروشی و گرانفروشی تشدید شده است.

او می گوید: اکنون بیشتر نانوایی های البرز به دستگاه کارتخوان هوشمند مجهز شده و تنها ۱۵ نانوایی باقی مانده است که در آینده نزدیک این نانوایی ها نیز دارای کارتخوان الکترونیکی خواهند شد.

حصاری افزود: با نصب این دستگاه هرگونه کم کاری و سوءاستفاده از نانوایی ها کاهش یافته چرا که اختصاص یارانه نان براساس فعالیت بیشتر نانوایی ها خواهد بود.

رییس اتاق اصناف البرز گفت: طرح ویژه نظارت بر نانوایی ها به شدت افزایش یافته و بازرسان بر رعایت بهداشت فردی و محیط ، کیفیت ، وزن و رعایت نرخ های مصوب ، توسط متصدیان نانوایی ها، مورد ارزیابی بازرسان قرار می گیرند.

حصاری افزود: شهروندان در صورت مشاهده موارد تخلف شامل کم فروشی یا گران فروشی ، مراتب را از طریق شماره تماس ۳۶۱۱۷ اتاق اصناف مرکز استان البرز به بازرسان واحد بازرسی ونظارت اصناف البرز اطلاع دهند.

استان البرز حدود سه هزار واحد نانوایی دارد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر