اخبار

 آخرین اخبار 

شهروندان عملکرد مدیریت شهری را از درب منزل خود قضاوت می کنند

شهروندان عملکرد مدیریت شهری را از درب منزل خود قضاوت می کنند
1401/7/11

به گزارش جام جم البرز، علی قاسم پور در آیین افتتاح چهار بوستان و یک پروژه تعریض جاده ای در کرج که به صورت ویدیو کنفرانس در مجموعه فرهنگی تفریحی میلاد برگزار شد، اظهارداشت: امسال در شورای شهر یکی از موضوعاتی که در بودجه ۱۴۰۱ به صورت تباصر و تکلیفی به شهرداری کرج ابلاغ شد، احداث ۳۰ بوستان بود که برای هر منطقه سه پارک محله‌ای در نظر گرفته شد.

رییس شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: از ابتدای سال جاری تا امروز ۱۵ بوستان به بهره برداری رسیده که تلاش می‌شود ۱۵بوستان دیگر تا پایان سال تکمیل و در اختیار مردم قرار گیرد.

قاسم پور یادآور شد : امروز شهروندان انتظار دارند که خدمات در محل زندگی آن‌ها نمود عینی داشته باشد و برهمین اساس عملکرد مدیریت شهری را از درب منزل خود قضاوت می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از اولویت‌های شورای ششم شهر کرج نگاه ویژه به مناطق کمتر برخوردار و عدالت ‌محوری است که منطقه حصار از جمله این مناطق به شمار می‌رود.

این مسئول با اشاره به اینکه خدمت رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار در اولویت‌ مدیریت شهری و تاکید شور ای ششم است، افزود: مهم‌ترین ویژگی توزیع بودجه اثر بخشی آن است و مولفه‌هایی همچون اثر بخشی، برخورداری همه اقشار از این اعتبار و حل کردن مشکلات مردم با برنامه ریزی منسجم و هدفمند ممکن می‌شود.

قاسم پور تاکید کرد: برای بهبود زندگی در مناطق کم برخوردار کرج هدفگذاری کرده‌ایم و شورای ششم به این امر خواهد پرداخت.

گفتنی است مراسم افتتاح پروژه تعریض خط ۴ حصار، فاز اول بوستان نیلوفر با اعتبار ۳۱۴ میلیارد ریال درمنطقه شش، بوستان کوهپایه با اعتبار ۵۱۶ میلیارد ریال در منطقه هشت و بوستان دریا با اعتبار ۱۱۳ میلیارد ریال در منطقه ۱۰ بهصورت همزمان و آنلاین در باشگاه میلاد شهرداری برگزار شد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر