اخبار

 آخرین اخبار 

کاوه محمدی،مدیر مجتمع پزشکی کاوه اعلام کرد:

پیشگیری از هزینه های غیر اصولی درمان، مهم ترین ویژگی مجتمع پزشکی کاوه

پیشگیری از هزینه های غیر اصولی درمان، مهم ترین ویژگی مجتمع پزشکی کاوه
1401/7/12

کاوه محمدی، در سال ۱۳۸۹ اولین مرکز خدمات درمانی واقع در شهرک ناز فردیس را احداث و پس از تکمیل مدارک تحصیلی خود در دانشگاه های ارتش و فعالیت در کلینیک های مختلف به طور رسمی در مجموعه احداث شده به همراه سایر همکاران پزشک در تمام شاخه های عمومی و تخصصی شروع به کار کردند. در همین رابطه با این مدیر توانمند و حاذق گفتگویی انجام دادیم که شما را به مطالعه آن دعوت می کنیم:  

از شاخصه ها و امتیازات مجتمع پزشکی کاوه به چه مواردی اشاره می کنید؟

در این مجموعه درمانی از پزشکانی استفاده کرده ایم که در استان البرز جزو بهترین ها هستند و اولین چیزی که برایمان حائز اهمیت است، لمس کردن درد مردمی است که مراجعه می کنند. چرا که شخص مراجعه کننده، بیماراست و درد دارد. بنابراین بسیار مهم است که با فهم درست تشخیص بیماری را انجام دهیم تا از هزینه های غیر اصولی جلوگیری کنیم، ما باید مریض را تیمار کنیم. متاسفانه امروزه به دلیل وضیعت اقتصادی، مردم قادر به تهیه دارو برای درمان نیستند.

از خدمات ویژه درمانی مجموعه تحت مدیریت خود بگویید.

برای مجتمع پزشکی کاوه، درمان بیمار و تشخیص بیماری، بهترین اتفاق است. سعی کرده ایم خدماتی ارائه دهیم که در کلینیک های دیگر به سادگی قابل ارائه نیستند‌. در زمینه کاشت مو، دومین کلینیک کاشت مو در کرج هستیم. خدمات دندانپزشکی نیز به دلیل هزینه های بالا به صورت اقساطی انجام می شود تا مردم با آسودگی خاطر درمان خود را انجام دهند.

راه های ارتباطی با مجتمع پزشکی کاوه را بیان نمایید.

فردیس- شهرک ناز- بلوار سروناز- نبش خیابان یکم غربی- مجتمع پزشکی کاوه

شماره های تماس:۳۶۸۰۱۹۹۰

09123608345

ساعت کاری از ساعت نه و نیم صبح الی نه و نیم شب

بخش دندانپزشکی از ده صبح الی هشت شب

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر