اخبار

 آخرین اخبار 

دنیا در انتظار جام جهانی 2022

حسن رئیسی

دنیا در انتظار جام جهانی 2022
1401/8/25

 29  آبان لحظه شماری فوتبال دوستان برای آغاز جام جهانی فوتبال است. این دوره از مسابقات یک ماه طول می کشد. یک ماهی که برای فوتبال دوستان دنیا، پر از اضطراب و دلهره است. پر از شادی و سرگرم کننده است.  

همیشه و در تمام ادوار گذشته مسابقات جام جهانی، شگفت انگیز و پر از تراژدی های غمگین و شاد بوده است، دلیلش هم جذابیت و غیر قابل پیش بینی بودن مسابقات است. تمام تیم ها با آمادگی کامل به این مسابقات پا می گذارند. در پایان هر تیمی که تلاش و زحمت بیشتری کشیده باشد، مقام قهرمانی را کسب خواهد کرد.

بعد از گذراندن دوران تلخ کورنا،شاید جام جهانی فوتبال بتواند دنیا را از این هیاهو برای مدتی هم که شده  فاصله بدهد. تیم ملی کشورمان با سرمربی

« کارلوس کیروش» و یارانش در کنار 32 تیم دیگر پا به این عرصه جهانی می گذارند. در گروه کشورمان تیم های ملی انگلیس، آمریکا و ولز قرار دارند. این گروه در حالی که بسیار سخت است، اما می تواند از جذابیت های خاصی برخوردار باشد.  

همه عاشقان فوتبال کشورمان منتظر یک اتفاق خوب، یعنی صعود کشورمان از این گروه هستند. اگر تیم ملی کشورمان بتواند از این گروه صعود کند، اتفاقی است که هیچ وقت در دوره های گذشته برایمان پیش نیامده است.

آرزوی بهترین بازی ها را برای ملی پوشان کشورمان داریم. زیرا این تیم یکی از بهترین تیم های تاریخ فوتبال کشورمان است.

دعای یک ملت همراه شماست. ان شاالله بهترین ها برای تیم ملی کشورمان رقم بخورد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر