اخبار

 آخرین اخبار 

محسن حسنی، مدیر مبلمان اداری حسنی در گفتگوی اختصاصی با جام جم البرز:

محصولات ایرانی از نظر کیفیت رو به پیشرفت هستند

محصولات ایرانی از نظر کیفیت رو به پیشرفت هستند
1401/8/24

در دنیای امروز مبلمان اداری به یک ضرورت تبدیل شده است. هر کس می خواهد کسب و کار جدیدی را شروع کند و یا کار خود را توسعه دهد، به مبلمان اداری نیاز دارد، بنابراین یکی از موضوعات اساسی در شرکت های امروزی چیدمان و دکوراسیون محیط های اداری است، زیرا اکثر افراد شاغل در یک شرکت بیشترین زمان خود را دردفتر کار و فضای اداری خود صرف می کنند و به همین دلیل اجرای دکوراسیون اداری بر دکوراسیون منزل و فضای خانگی ارجحیت دارد. در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با محسن حسنی، مدیر متبحر و توانمند مبلمان اداری حسنی گفتگویی اختصاصی انجام داده است که در ادامه خواهید خواند:

پیشنهاد جنابعالی به نسل جوان برای رسیدن به اهداف و خواسته هایشان چیست؟

در مشاغل مختلف، برای کسب موفقیت فرصت های بسیاری وجود دارد ، جوانان باید اراده و تلاش بیشتری داشته باشند تا روند موفقیت را به راحتی طی نمایند. من از سال ۸۹ در این حرفه مشغول به فعالیت شدم و کار خود را از فروشگاه شروع کردم. برای اشتغال در هر صنفی، باید اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشیم. در جامعه دو قشر وجود دارد: یکی افرادی که بودجه کافی دارند و قادر به خرید و فروش می باشند و عده ای نیز فقط فروشنده هستند. کسی که قدرت فروش و یا دانش لازم را در این زمینه کسب کرده باشد، موفقیت بیشتری کسب می کند. بنابراین در این حوزه داشتن تجربه، دانش و مهارت از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نقطه نظر خود را در خصوص تولیدات داخلی بفرمایید.

محصولات ایرانی از نظر کیفیت رو به پیشرفت می باشند و هم اکنون از کیفیت بالایی برخوردارهستند و به کشورهای حوزه خلیج فارس نیز صادرات داریم. مبلمان اداری، شامل دو بخش میز و صندلی است و ما برای روکش میزها مواد اولیه را از کشور چین وارد می کردیم که به دلیل نوسان ارز، قیمت ها افزایش یافته است، ولی در حال حاضر از مواد اولیه تولید داخل استفاده می شود. در بخش صندلی، به جز جک صندلی که وارداتی است و هنوز قادر به تولید آن در داخل نیستیم، سایر مواد اولیه در ایران تولید می شود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر