اخبار

 آخرین اخبار 

اکبر صحرا گرد، مدیر املاک 70:

احیاء زمین های کشاورزی، موجب اشتغالزایی جوانان می شود

اکبر صحرا گرد

احیاء زمین های کشاورزی، موجب اشتغالزایی جوانان می شود
1401/11/3

دامداری و دامپروری، سهم مهمی در تامین غذای مورد نیاز بشر دارد که در این مورد می توان به تولید محصولات لبنی، گوشت، پشم و چرم اشاره کرد. علاوه بر این کود حیوانی نقش اساسی را در صنعت کشاورزی ایفا می کند و باعث رونق تولید در این حوزه می شود. در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با اکبر صحراگرد، فعال در حوزه کشاورزی و مدیر متخصص و توانمند املاک 70 گفتگویی اختصاصی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:

در خصوص فعالیتهای تخصصی خود در حوزه دامداری و کشاورزی توضیح دهید.

علاوه بر فعالیت در حوزه املاک در زمینه دامداری و کشاورزی نیز می باشد. دامداری ما هم اکنون درحال توسعه نیست و علت آن رکود و تورم نهاده های دامی و همچنین خرید شیر با قیمتی ارزان است. دولت باید از کشاورزان و دامداران حمایت بیشتری به عمل آورد و تسهیلات و یارانه در اختیار آنها قرار دهد. کلیه زمین های کشاورزی قطعه بندی و فروخته شده می باشد این در حالی است که در سال های اخیر اگر زمین سند دار برای کشاورزی باقی می ماند دیگر آن زمین ها برای شهرسازی به کار گرفته نمی شد و زمین های کشاورزی از بین نمی رفت.

نقش رسانه ها را در این عرصه چگونه ارزیابی می کنید؟

رسانه ها و مردم با همفکری باید کمک رسان یکدیگر باشند و بهتر است زمین های کشاورزی نیز احیا شوند تا برای جوانان کار و اشتغال صورت گیرد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.