اخبار

 آخرین اخبار 

مهرداد کریمی، مدیر اتوگالری بزرگ:

نمایشگاه داران فاقد مجوز، یکی از مشکلات صنف ما هستند

مهرداد کریمی

نمایشگاه داران فاقد مجوز، یکی از مشکلات صنف ما هستند
1401/11/3

روزنامه جام جم البرز با مهرداد کریمی، مدیر اتوگالری بزرگ گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:

درحال حاضر بازار از وضیعت مساعدی برخوردار نیست و با بی ثباتی قیمتها مواجه هستیم. بدین صورت که قیمت اجناس به صورت لحظه ای افزایش می یابد . اکثر قیمت های تعیین شده غیر استاندارد است و متاسفانه مردم درست در زمانی که محصولی گران می شود، جهت خریداری آن اقدام می نمایند.به زعم بنده باید واردات خودرو آزاد شود تا حباب قیمتها از میان برود.

یکی از مشکلات صنف ما با سایت هایی است که مردم از طریق آنها قیمت گذاری شخصی انجام می دهند. این در حالی است که این مهم باید توسط نمایشگاه دارن اعلام و اجرایی شود. متاسفانه شاهد  تعدد بالای کلاهبرداری در این گونه سایت ها هستیم. به طور کلی خرید و فروش از طریق سایتها، منجر به مشکلات حقوقی بسیاری گردیده است. به همین دلیل خرید از نمایشگاه اتومبیل، یک خرید معتبر می باشد.

یکی دیگر از معضلات این صنف، وجود نمایشگاه داران فاقد مجوز است. در این حوزه ضروری است که مردم نسبت به این موضوع دقت کافی داشته باشند و برای معامله اتومبیل به نمایشگاه های معتبر مراجعه نمایند، چرا که آنها طی سالیان متمادی، اعتبار خود را کسب نموده اند. رسانه ها باید در این امر مهم، فرهنگ سازی انجام دهند تا مردم خرید بی رویه نداشته باشند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.