اخبار

 آخرین اخبار 

گلچینی از اخبار شورای اسلامی شهر و شهرداری کلانشهر کرج

گلچینی از اخبار شورای اسلامی شهر و شهرداری کلانشهر کرج
1401/11/4

 

بیانیه شورای شهر کرج در پی تروریستی خواندن سپاه پاسداران از سوی پارلمان اروپا

 

رئیس و اعضای شورای شهر کلانشهر کرج در بیانیه‌ای تصمیم نمایندگان پارلمان اروپا و قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی را محکوم کردند.

به گزارش جام جم البرز؛ دراین بیانیه آمده است:

این اقدام غیر قانونی و خصمانه نه تنها به چهره خدوم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خدشه‌ای وارد نکرده بلکه اقتدار، اتحاد و همدلی ملت ایران اسلامی را بیش از پیش افزایش می‌دهد.

محبوبیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میان مردم و گسترش روزافزون استقبال از دستاوردهای آن برای امنیت منطقه‌ای وفرامنطقه‌ای، زمینه ساز افزایش بغض و کینه استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی نسبت به آن شده است.

شورای اسلامی شهر کرج ضمن محکوم کردن اقدام خصمانه و غیرمنطقی در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درفهرست سازمان‌های تروریستی، حمایت همه جانبه خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران اعلام می‌دارد.

...............................................................

 مدیران شهری به همراه اصحاب رسانه سوار مترو کرج شدند

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: پروژه بهره برداری از شبکه خطوط قطارشهری کرج یکی از بزرگترین پروژه های ترافیکی وعمرانی کشور محسوب می شود و گره بسیاری ازمشکلات ترافیکی این کلانشهر را خواهد گشود.

علی قاسم پور در حاشیه انجام تست گرم قطار شهری کرج که با حضور شهردار و اعضای شورای شهر کرج، مدیران شهری و اصحاب رسانه انجام شد با اشاره به گذشت دو دهه از آغاز عملیات این پروژه از راه اندازی آزمایشی قطار شهری کرج در دهه مبارک فجر به یمن پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و اظهار کرد: امید است این امر موجب شود مسئولین کشوری باور کنند که این کلانشهر نیز مترو دارد و در همین راستا برای عملی شدن مصوبات تلاش واهتمام بیشتری داشته باشند و با ایفای نقش دولت بتوانیم خط های بعدی را نیز افتتاح کنیم.

--------------------

فاصلهِ «سیمای بصری» جنوب و شمال کرج باید به حداقل برسد

مهرداد کیانی، شهردار کرج گفت: هزینه کرد بودجه عمرانی سالِ آینده شهرداری کرج باید به نحوی باشد که فاصله شمال و جنوب این کلانشهر به حداقل ممکن برسد و در راستای نهضتِ محله محوری و محرومیت زدایی، به دنبال توزیع عادلانه و متوازن امکانات رفاهی و زیرساختی، بهبود سرانه‌ها و توجه جدی به سیمای شهری هستیم.

---------

اشاعه فرهنگ ورزش در بین جوانان می تواند بستر آسیب های اجتماعی را کاهش دهد

حسین عطائی به همراه حجت الاسلام والمسلمین علیرضا سعیدی رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج ضمن دیدار با عباس عبدالهی عضو تیم ملی کیک بوکسینگ و قهرمان مسابقات آسیایی (بانکوک) تایلند با اهدا لوح تقدیر از تلاش های بی وقفه وی قدردانی کردند.

------------------

مأموریتِ کلان زیست محیطی شهرداری کرج؛

آغاز احداثِ کمربندی سبز و جنگلکاری در حاشیه اتوبان همت و بزرگراه شمالی

شهرداری کرج در ادامه مأموریت هایِ زیست محیطی و اهدافِ توسعه‌ای خود طرحِ عظیم جنگلکاری و ایجاد کمربندی سبز در حاشیهِ بزرگراه همت و کنارگذر شمالی را در دستور کار دارد؛ با این ویژگی‌ها که اولاً درختانِ مقاوم به کم آبی کاشته خواهد شد و ثانیاً از روش‌های نوین جهت آبیاری استفاده می‌شود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.