اخبار

 آخرین اخبار 

در سال جاری صورت گرفت

امیر حسین حسنی

در سال جاری صورت گرفت
1396/2/4

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد البرز از اعطای 247 گواهینامه مربیگری مهد کودک در سال جاری خبر داد.
به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز؛ منیره سهرابی گفت: در مهد کودک مربی نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند؛ چراکه مهد کودک مکانی برای آموزش و اجتماعی شدن کودک است.
وی افزود: مهد کودک تنها محلی برای نگهداری کودک نیست، بلکه مربیان با دانش و آگاهی خود باید به سایر نیازهای کودکان نیز توجه داشته باشند و محیطی امن برای کودکان ایجاد کنند.
سهرابی بر لزوم وجود مربیان ورزیده در مهد کودک تأکید کرد و گفت: جهاد دانشگاهی واحد البرز در مراکز آموزش هنر واقع در کرج، هشتگرد و فردیس دوره‌ی تربیت مربی مهد را برگزار می‌کند.
وی با اشاره به سرفصل‌های این دوره آموزشی یادآور شد: «روانشناسی رشد»، «شیوه‌های قصه گویی به کودکان»، «بازی و اسباب بازی»، «آموزش مفاهیم اجتماعی و دینی»، «بیماری های شایع کودکان»، «آشنایی با اختلالات رفتاری و عاطفی» و «آشنایی با کمکهای اولیه» از جمله سرفصل‌های آموزشی دوره مربیگری مهد کودک است.
سهرابی خاطر نشان کرد: فراگیران ضمن گذارندن دوره آموزشی موظف به گذراندن دوره کاروزی در مهدهای کودکِ معرفی شده از سوی سازمان بهزیستی هستند؛ که با گذراندن 120 ساعت دوره آموزشی و کاروزی گواهینامه معتبر دریافت می‌کنند.
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی البرز در پایان افزود: 247 گواهینامه برای فراگیران دوره مربیگری مهد از سوی جهاد دانشگاهی البرز در سال جاری صادر شده است.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.