اخبار

 آخرین اخبار 

پیام تسلیت رئیس جهاد دانشگاهی البرز در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی

امیر حسین حسنی

پیام تسلیت رئیس جهاد دانشگاهی البرز در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی
1396/1/19

رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان البرز با صدور پیامی ارتحال جانگداز حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری را تسلیت گفت.
به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومي جهاد دانشگاهي واحد استان البرز؛ در متن این پیام آمده است:
بسم ‌الله الرحمن الرحیم
إنا لله وإنا إلیه راجعون
عروج ملکوتی و ناگهانی پرچمدار انقلاب اسلامی و یار دیرین و خستگی‌ناپذیر امام، انقلاب و رهبری که ذکر فضایلش در این مجال نمی‌گنجد جامعه را دچار بهتی غریب کرد و مردم و مسئولین جمهوری اسلامی ایران را سوگوار و اندوهناک کرد.
مردی بزرگ که سنگ صبور انقلاب بود و از دوست و دشمن مرارت‌های بسیار دید و دم نزد تا این انقلاب به سرمنزل مقصود برسد و بذرهای کاشته شده در نهال انقلاب به درختی تنومند بدل شود.
آری اکنون یار و همراه همیشگی امام و رهبری و نزدیک‌ترین شخصیت انقلابی به مقام معظم رهبری از قبل از انقلاب تا کنون در میان ما نیست و انقلاب اسلامی با ارتحال این مجاهد نستوه، در سوگ یکی از ارکان بزرگ خود نشست.
بدون تردید یاد و نام و اندیشه این استوانه نظام و شخصیت بی‌بدیل و سیاستمدار آگاه و مردم‌دوست هماره در ذهن‌ها خواهد ماند و راهش در نهضت زنده انقلاب اسلامی ادامه می‌یابد.
این جانب به نمایندگی از جهاد دانشگاهی استان البرز این مصیبت بزرگ و ضایعه دردناک را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی و خانواده گرامی ایشان و مردم شریف استان البرز تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال رحمت و غفران و علو درجات آن مرحوم را مسئلت می‌نمایم.
 
سیدعلی‌اکبر هاشمی‌راد
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان البرز
 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.