اخبار

 آخرین اخبار 

ساوجبلاغ

بازدید مسئولین ساوجبلاغ از باغ پرندگان چهار باغ

 بازدید مسئولین ساوجبلاغ از باغ پرندگان چهار باغ
1398/7/24

فرماندارساوجبلاغ به همراه بخشدار چهارباغ و رییس اداره گردشگری ساوجبلاغ ازباغ پرندگان چهارباغ وکلکسیونهای مختلف این مجموعه بازدیدکردند .


به گزارش  پایگاه خبری فرمانداری ساوجبلاغ ، ابوالقاسم پالیزگیر با قدردانی از همت امیرراد ، مدیریت این مجموعه گفت، ایشان ظرفیت بزرگی در حوزه گردشگری ایجاد کرده اند که باید از سرمایه گذاری کلان وی حمایت گردد .


وی در ادامه گفت: دربازدید دوساعته ای که داشتم ازمجموعه پرندگان نادر، کلکسیونهای متنوع و با ارزش باغ پرندگان لذت بردم، این باغ درکشور بی نظیراست و پتانسیل مهمی برای توسعه بخش گردشگری دارد.
وی افزود: این مجموعه با توجه به نزدیک بودن به کلان شهرهای تهران وکرج می تواند توسعه شهر چهارباغ را نیزفراهم  کند  .
فرماندار ساوجبلاغ اظهار داشت : دربازدید امروزمدیر مجموعه گزارشی ازمشکلات را جهت پیگیری و درخواستهایی رامطرح کرد، وعده دادیم تمام مطالبات ایشان پیگیری شود .


ابوالقاسم پالیزگیر هم چنین ازبخشدار چهار باغ که دراین بازدید حضورداشت خواست تا تمام موارد مطرح شده  را دسته بندی و به فرمانداری ساوجبلاغ  اعلام و پیگیری نماید لازم به ذکر است که امیرراد در سال 97از طرف انجمن مجموعه داران کشور  به عنوان مجموعه دار برترمعرفی شده است .  وی دارای اولین مجوز باغ پرندگان بی نظیر وکمیاب ایران را با حمایت جهاد کشاورزی دریافت نموده است.  در این مجموعه انواع تمبرها واسکناس های ایرانی از زمان قاجار ، سی هزار سیگار و کبریت ایران و جهان از زمان قاجار ، موتور سیکلت های کلاسیک وقدیمی ، مجموعه بی نظیر پرندگان و بیش از 400 نوع کاکتوس  منحصر به فرد وجو دارد. لازم به یادآوری است که این مجموعه در زمینی به مساحت ده هزار متر مربع و در شش سالن طراحی شده است.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر