اخبار

 آخرین اخبار 

روش‌ نوین مشارکت در شور عاطفه‌ها ، پرداخت با کد QR

روش‌ نوین مشارکت در شور عاطفه‌ها ، پرداخت با کد QR
1400/6/30

به گزارش جام جم البرز، رضا لشینی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز بابیان اینکه این روش پرداخت یک جایگزین آسان، سریع، کاربردی و بهداشتی برای انتقال وجه است گفت: برگزاری شور عاطفه‌ها و تأمین مایحتاج دانش آموزان نیازمند در سال جاری به دلیل تداوم شیوع ویروس کرونا با روش‌ های  نوین مشارکت  از جمله  کد QR  که یک روش پرداخت بدون تماس است از طریق تلفن همراه انجام می‌ شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین کاربردهای کد QR ذخیره اطلاعات تماس می‌باشد. گفت: خیرین محترم می توانند با اسکن این کد به وسیله تلفن همراه و اتصال به درگاه پرداخت بانکها از طریق کارتهای عضو شتاب نسبت به انتقال وجه مورد نظر جهت کمک به دانش آموزان نیازمند اقدام نمایند .

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز گفت : شور عاطفه ها در سال جاری با شعار " با هم مشق محبت بنویسیم " و باهدف هر خانواده یک پایگاه کمک به تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان مورد حمایت با اولویت «ملزومات آموزش غیرحضوری» در استان البرز  برگزار می‌شود.

وی از آمادگی دفاتر ۱۳ گانه کمیته امداد وبیش از ۳۰۰ مرکز نیکوکاری و ۱۸۵ پایگاه بسیج و مسجد و ۲۵۰۰ مدرسه برای دریافت کمک‌های نقدی خبر داد و افزود: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند از طریق اسکن کد QR  (درگاه پرداخت الکترونیکی) شماره‌گیری تلفن گویای ۳۵۵۷، ارتباط تلفنی با سامانه ۱۳۷ شهرداری در کرج و فردیس و یا با شماره تلفن ۲۶۳۲۸۲۶۷۴۲ جهت تحویل کمک‌های لوازم‌التحریر و پوشاک و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره‌حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۷۸ نزد صندوق امداد ولایت البرز، کمک‌های خود را برای تأمین ملزومات آموزشی دانش آموزان بی‌بضاعت واریز کنند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر