اخبار

 آخرین اخبار 

معرفی فعالیت‌های کانون به کودکان و نوجوانان «حصار» و «باغستان» کرج

معرفی فعالیت‌های کانون به کودکان و نوجوانان «حصار» و «باغستان» کرج
1401/3/1

به گزارش جام جم البرز، فرانک فروزانفر، کارشناس آموزش و پژوهش کانون البرز به عنوان مسوول اجرایی این برنامه‌ها گفت روز پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ فعالیت‌های ویژه‌ای در قالب طرح تحول و توانمندسازی محلات کم برخوردار قرارگاه اجتماعی استانداری البرز با همکاری دفتر تسهیلگری منطقه در «خط ۴ حصار»اجرا شد.

معرفی کتاب و قصه خوانی داستان «الاغ و سنگ»، بازی و مسابقه‌ و نقاشی دیواری با موضوع "خانواده من" از جمله برنامه‌های اجرا شده بود که با حضور ندا ساعی، کارشناس هنری کانون استان و علی امام وردی زاده مربی بخش سیار و مهراج باقرلویی دیگر همکار کانون البرز اجرا شد .

 

 

 

 

حضور کتابخانه سیار کانون در همایش پیاده‌روی خانوادگی با همکاری مرکز بهداشت غرب کرج

فروزانفر در ادامه افزود روز جمعه ۳۰ اردیبهشت۱۴۰۱ نیز کتابخانه سیار به مناسبت «روز جمعیت » با شعار«ایران جوان بمان »در همایش پیاده روی که در «دهکده تفریحی باغستان» اجرا شد حضور یافت .

در این همایش نیز ضمن معرفی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای کودکان حاضر در جمعیت، فعالیت‌های مختلفی چون قصه‌ی «دیو دیگ به سر» ، شعرخوانی شعر «من گردو ام تو آدم» با هدف توجه کودکان به خوردن صبحانه سالم، از کتاب «آب و تاب» سروده «سعیده موسوی زاده» اجرا شد و کودکان بازی «ذره بین» را با همراهی مربی سیار اجرا کردند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر