اخبار

 آخرین اخبار 

زهرا دهباشی،مدیر املاک دهباشی:

سعی کرده ام با دیدگاه فرهنگی امور ملکی را انجام دهم

سعی کرده ام با دیدگاه فرهنگی امور ملکی را انجام دهم
1401/4/9

فعالیت در حوزه املاک نیاز به رعایت انصاف و حس دلسوزی و تعهد بسیاراحساس می شود. چرا که دفاتر املاک و مشاوران فعال در این حوزه با سرمایه مردم سر و کار دارند. بنابراین باید حامی و پشتیبان مردم باشند. زهرا دهباشی،مدیر دلسوز و توانمند املاک دهباشی در باغستان است. ایشان به دلیل سابقه فعالیت در آموزش و پرورش همواره با حس دلسوزی معلمی در حوزه املاک به مردم خدمت رسانی می کند. هدف اصلی ایشان کمک به همکاران فرهنگی جهت صاحب خانه شدن بوده و به لطف خدا توانسته است در این حوزه موفق باشد. در همین زمینه روزنامه جام جم البرز با این مدیر فرهیخته و اهل دانش و علم گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید: 

در خصوص سوابق و فعالیتهای تخصصی خود توضیح دهید.

برای من باعث افتخار است که مدت بیست سال در بخش آموزش و پرورش کشور فعالیت کرده ام و در این فعالیت فرهنگی با روح و معنویت خانواده ها در ارتباط بوده ام. بعد از بازنشستگی پیش از موعد تصمیم گرفتم که در زمینه اقتصادی فعالیت داشته باشم. خودم مستا‌جر بودم ولی با تدبیراقتصادی توانستم صاحب خانه شوم و دوست داشتم این طرز تفکر را به خانم ها نیز انتقال دهم. تمامی همکاران املاک در این حوزه عملکرد مطلوبی دارند.

از شاخصه های ویژه املاک دهباشی بگویید.

همواره چند امتیاز مهم در این زمینه در نظر گرفتم. زمانی که فعالیت صادقانه داشته باشیم، مشتریان نیز اعتماد بیشتری دارند. دوم اینکه طمع نداشته باشم و به حق کمیسیون تعیین شده از سوی اتحادیه راضی باشم. بارها افراد از خرید خود راضی بودند و مبلغی را به من هدیه دادند. موضوع بعدی اینکه هرگز وجهه همکاران دیگر را تخریب نکرده ام. در املاک دهباشی سعی کرده ام که سازندگان و ملک های مرغوب را شناسایی کنم و با افرادی که در این حوزه تخطی می کنند همکاری نکنم.در بخش اجاره چون دغدغه بسیاری از افراد کشور است، همواره به مالکان گفته ام که با مستاجر خود مدارا کنند و همیشه سعی کرده ام که با حس دلسوزی معلمی خود کار فرهنگی انجام دهم و خوشبختانه این کار من انرژی خوبی را به مردم منتقل می کند.

نشانی و راه های ارتباطی با مجموعه خود را عنوان نمایید.

آدرس: کرج- باغستان غربی- نبش لاله شش غربی- املاک دهباشی

شماره تماس:؟

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر