اخبار

 آخرین اخبار 

نسیم زینال زاده و مطهره شفیع زاده:

انتخاب مربیان برتر و راه اندازی تورهای ورزشی در طبیعت وجه تمایز آکادمی ورزشی آی کن

انتخاب مربیان برتر و راه اندازی تورهای ورزشی در طبیعت وجه تمایز آکادمی ورزشی آی کن
1401/4/9

نسیم زینال زاده و مطهره شفیعی زاده، موسس و مدیران مجموعه ورزشی آیکن با اشاره به سوابق خود از پویایی و تمایز مجموعه خود سخن گفتند .نسیم زینال زاده با تشویق خانواده درسال ۷۷ و در رشته تکواندو فعالیت ورزشی خود را آغاز کرده و بعد از کسب مدال های متعدد قهرمانی کشور و ورود به اردوهای ملی ، در سال ۲۰۰۶ درمسابقات جهانی کره موفق به کسب عنوان سوم گردیده و در رشته های متعدد بدنسازی و ورزش بانوان فعالیت می کند. مطهره شفیعی زاده نیز از سال ۸۵ با تکواندو فعالیت ورزشی خود را آغاز نموده و مربی رسمی فدراسیون پرورش اندام و مربی بدنساز تیم های توپی،رزمی و مربی رشته های سالنی تی آر ایکس،فیتنس فانکشنال است. روزنامه جام جم البرز با این دوجوان کارآفرین و موفق در حوزه ورزش گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید:

از وجوه تمایز آکادمی ورزشی آی کن بگویید.

ما در این مجموعه از مربیان بسیار جوان و تحصیلکرده استفاده کردیم. مصاحبه طولانی با مربیان می گذاشتیم و سعی می کردیم با اطلاعات به روز ورزشی پیش برویم. با استفاده از سیستم های تمرینی به روز دنیا، باشگاه را از حالت عرف کلی جامعه به عنوان محلی برای تفریح و اوقات فراغت خارج کردیم. به این صورت که به افراد مسن بها دادیم و یک سالن مجزا برای تمرینات اصلاحی و پیلاتس تدارک دیدیم و این خط و مرز را که ورزش فقط برای جوانان است، شکستیم.همان طور که همکارم اشاره کردند، ما در آکادمی ورزشی آی کن ورزشهای گروهی را در طبیعت راه اندازی کردیم. این کار جدیدی بود که در سطح استان البرز انجام دادیم. از لحاظ سطح کیفی باشگاه، سعی می کردیم به روزترین ابزارهای ورزشی تولیدی و آموزشی داخل و خارج از ایران را به بچه هایمان ارائه دهیم. تمام هدف ما تغییر دیدگاه مردم و بانوان نسبت به ورزش بوده است. سعی کردیم بسیاری از اشتباهات رایج فکری، مانند اینکه افراد مسن و لاغر ورزش نمی کنند را بشکنیم. فکر می کنم این موضوع موجب متمایز شدن ما شده است.

به نظر شما یک مربی حرفه ای باید از چه ویژگی هایی برخوردار باشد و مجموعه شما تا چه اندازه توانسته به این مهم دست یابد؟

همواره مربیان مجموعه را تشویق می کنیم تا مدارک و علم خود را به روز نمایند و خوشبختانه در این مهم مشتاق و پیشرو هستند. یک مربی باید بداند یک ورزشکار مبتدی یا پیشرفته چه نیازها و دغدغه هایی دارد تا آنها را برآورده نماید. همیشه سعی کرده ایم از جایگاه یک ورزشکار با مربیان مان صحبت کنیم و نیازهای هنرجویان و چیزهایی که تشویق شان می کند را فراهم کنیم. در حال حاضر تورهای ورزشی مان را راه اندازی کرده ایم. هنرجویان در طبیعت با مربی خود فعالیت می کنند. با توجه به فصل سعی کردیم امکانات خوبی را از لحاظ ورزشی و آرامش ذهنی برایشان فراهم کنیم.

راه های ارتباطی با آکادمی ورزشی آی کن را بگویید.

آدرس:چهارراه طالقانی جنوبی- نرسیده به هفت تیر- بین قیام و لاله ۹- آکادمی آی کن

 از ۸ صبح الی ۹ شب

شماره های تماس:

 ۳۲۷۳۴۹۲۲

۳۲۷۱۱۱۴۲

اینستاگرام:

 ican.club@

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر