اخبار

 آخرین اخبار 

دکتر افشین معززی کلانتری، جراح و دندانپزشک:

رضایتمندی مراجعین برایم بسیار خوشحال کننده است

رضایتمندی مراجعین برایم بسیار خوشحال کننده است
1401/4/9

دکتر افشین معززی کلانتری جراح و دندانپزشک و فارغ التحصیل از دانشگاه ارمنستان درسال ۱۳۸۸ می باشد. وی در تمام دوران تحصیل دانشگاهی شاگرد ممتاز بوده است. میزان رضایمتندی بیمار و مراجعه کننده برای ایشان اهمیت بسیار زیادی دارد. یکی از ویژگی های شخصیتی این پزشک حاذق و توانمند، عدم تبعیض بین بیماران و برقراری روابط دوستانه با آنهاست. میزبانی و گفتگو با ایشان برای روزنامه جام جم البرز موجب افتخار بود. در ادامه شما را به مطالعه این گفتگو دعوت می کنیم:

در خصوص سوابق تخصصی و نحوه ارتباط  با مراجعین خود توضیح دهید.

اوایل که به ایران بازگشتم، چند سالی در شهر قزوین مشغول به کار شدم و سپس به کرج نقل مکان کردم. من تمام بیمارانم را دوست دارم و تبعیضی بین آنها، چه فقیر و چه غنی قائل نیستم و میزان توجه و دلسوزی ام برای همه یکسان است. من به کارم  بسیارعلاقه مندم و با اکثر بیمارانم به ویژه جوانان رابطه دوستانه ای دارم، مخصوصا که اکثر بیماران من به صورت خانوادگی و یا فامیلی هستند.

یک خاطره از دوران طرح و خدمت خود بگویید.

 یکی از خاطرات شیرینی که در دوره خدمتم در کرج دارم، درمان دختر خانمی بود که متاسفانه تمام دندان هایش را از دست داده بود و برظاهر و زیبایی او تاثیر زیادی گذاشته بود و این موضوع موجب منزوی شدن ایشان شده بود. خوشبختانه توانستم کارهای درمان ایشان را به همراه پروتز انجام دهم و زیباییش را برگردانم. بعد از اتمام درمان، زمانی که این خانم خودش را در آینه دید، از خوشحالی گریه کرد. این میزان از رضایتمندی بیماران، جدای از بحث اقتصادی و مالی برای یک پزشک و یا دندانپزشک، بسیار خوشحال کننده است. من هم مستثنا از این قضیه نبودم و بسیار خوشحال شدم که توانستم رضایت و خوشحالی دختر جوانی را رقم بزنم و زیباییش را باز گردانم و موجب بالا رفتن اعتماد به نفس وی شوم.

راه های ارتباطی با مطب خود را بیان نمایید.

آدرس: چهارراه طالقانی- جنب شورای حل اختلاف- ساختمان کوثر- طبقه سوم- واحد ۴- دندانپزشکی دکتر معززی کلانتری

شماره های تماس:

09924040051

02632746464

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر