اخبار

 آخرین اخبار 

زهرا عزیزی ، وکیل پایه یک دادگستری:

سعی می کنم پرونده های ارجاعی را در کمترین زمان ممکن به سرانجام برسانم

سعی می کنم پرونده های ارجاعی را در کمترین زمان ممکن به سرانجام برسانم
1401/4/9

وکیل پایه یک دادگستری از سوی اشخاص حقیقی یا حقوقی برای انجام فرایند فعالیتهای متفاوت و ضمن موجب عقد قرارداد وکالت، مامور انجام فعالیتهای حقوقی موکل می گردد. همچنین علاوه بر انجام فعالیت شغلی و تخصصی خود، به نحوی مانع از ضایع شدن حقوق افراد جامعه می شود. زهرا عزیزی، یکی از وکلای پایه یک دادگستری استان البرز است. وی عضو رسمی کانون وکلای البرز و عضو سابق کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای البرز می باشد. از مدارک تخصصی و گواهی‌های بسیار ارزنده ایشان می‌توان به این موارد اشاره نمود: عضو پیوسته انجمن آيين دادرسی مدنی ایران ، عضو کمیته اجرایی کنگره بین المللی حقوق پزشکی ۱۳۹۶، دارای گواهی نامه بین المللی پنجمین کنگره بین‌المللی حقوق پزشکی با موضوع حقوق دارویی 2017، دارای گواهی نامه کارگاه آموزشی تخصصی حقوق سلامت با موضوع حقوق پزشکی دارویی ۱۳۹۷ و دارای گواهی نامه كارگاه آموزشي ماليات ١٣٩٧. وی با مهارت و تخصص خود همواره سعی کرده است پرونده های ارجاعی را در کمترین زمان ممکن به سرانجام برساند. در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با این وکیل مبرز، گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:

بزرگترین مزیت یک وکیل از منظر و دیدگاه تخصصی شما چیست؟

به نظر من  بزرگترين ويژگی و مزیت يک وكيل امانتداری است. به نقل از مرحوم دكتر ناصر كاتوزيان: وكيل امين است برای موكل و برای ملت. و امانت وكيل اقتضا دارد كه دست از سخن گفتن در خصوص مسائل غلو آميز و ناشدنی بردارد و واقعيت را به موكل خود بگوید. همچنین نتايج امر وكالت را به نحوی كه تشخيص مي دهد به او اعلام نماید. هرگز عنوان نکند که صد درصد برنده است و اگر موكل خواستار انتخاب راه انحرافی و غیر مستقیم بود، او را از انجام این کار باز دارد، چرا که در غیر این صورت با امانت ملت منافات دارد.

لطفا در زمینه حل پرونده های ارجاعی اگر خاطره ای دارید، بفرمایید.

همواره پیش‌آمدهایی پرونده ای را از پرونده دیگر متمایز می نماید و من در طی سالهای فعالیت خود با چالش‌های متفاوتی روبرو بوده ام.  اما از دیدگاه شخصی بنده پرونده هایی متفاوت تر بوده اند. به عنوان نمونه، مدت هجده سال پرونده یک شخص، در دادگستری و سند وی در وثیقه بود ، ولی من موفق شدم در بازه زمانی کمتر از بیست روز سند را آزاد کنم. این موضوع یکی از مواردی است که همواره باعث خشنودی ام می شود. به طور کلی سعی می کنم پرونده ها را در کمترین زمان ممکن به سرانجام برسانم.

نشانی و راه های ارتباطی با مجموعه خود را بیان نمایید.

نشانی: کرج- محمدشهر- بلوار امام خمینی- روبروی داروخانه مرکزی- ساختمان دشت بهشت- طبقه ۳- واحد ۳۵

تلفن تماس:

09124132941

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر