اخبار

 آخرین اخبار 

علیرضا و محمد کاشانی فرد، مدیران سایت مسکن ارکیده:

بیش از 23 پروژه ساختمانی را در مهرشهر احداث کرده ایم

بیش از 23 پروژه ساختمانی را در مهرشهر احداث کرده ایم
1401/5/3

گروه ساختمانی ارکیده  در دهه هفتاد توسط محسن کاشانی فرد، فعالیت خود را در عرصه ساخت و ساز و در منطقه مهرشهر کرج آغاز نمود. فرزندان ایشان علیرضا و محمد کاشانی فرد، به دلیل علاقه به این حرفه ، پس از تحصیل  در رشته های معماری ، عمران و شهرسازی  در راستای شغل پدر، مشغول به فعالیت گردیدند و در سال 1394 به منظور گسترش خدمات خود، دفتر معاملات ملکی با نام سایت مسکن ارکیده را در منطقه فاز 4 مهرشهر تاسیس کردند. هدف اصلی این گروه ساختمانی، ارائه خدمات خاص و مناسب و همچنین کسب رضایت همشهریان عزیز است . در همین زمینه روزنامه جام جم البرز با علیرضا و محمد کاشانی فرد، مدیران نوگرا، هوشمند و فرهیخته سایت مسکن ارکیده، گفتگویی انجام داده است که در ادامه شما را به مطالعه آن دعوت می کنیم:

عمده فعالیت های گروه ساختمانی ارکیده از ابتدا تا کنون چه بوده است ؟

 گروه ساختمانی ارکیده از زمان تاسیس خود ، فعالیت های بسیاری در حوزه ساخت و ساز داشته است. از جمله این فعالیت ها می توان به احداث بیش از 23 پروژه مسکونی و تجاری در منطقه مهرشهر کرج اشاره نمود.ویژگی اصلی این پروژه ها کیفیت بالای ساخت آنها می باشد که رضایت خریداران و ساکنین گواهی بر این ادعاست .

به عنوان مدیران متخصص و حرفه ای در این حوزه برای تضمین کیفیت ساختمان های خود چه مواردی را رعایت می کنید؟

رعایت استانداردها و ضوابط مربوط به ساخت اولویت اول ماست. سال هاست که با نیروی کار متخصص‌ و حرفه ای همکاری داریم و از مصالح و متریال باکیفیت و به روز استفاده می کنیم.

آیا منظور شما از متریال با کیفیت، برندهای غیر ایرانی و خارجی است؟

قطعا خیر. متریال های بسیار باکیفیت ایرانی در بازار موجود است که با نمونه های خارجی کاملا قابل رقابت می باشد و ما با اطمینان کامل از آنها استفاده می کنیم.

فعالیت های گروه ساختمانی ارکیده تنها منحصربه حیطه ساخت و ساز است؟

خیر. ما در زمینه های مختلفی از جمله: ساخت و ساز انواع پروژه های مسکونی، اداری، تجاری ، مدیریت پیمان ، مشارکت در ساخت ، خدمات مهندسی ( طراحی ، مشاوره ، محاسبه ، نظارت ) ، نوسازی و بازسازی تخصصی انواع ابنیه و از همه مهم تر معاملات املاکی ( سایت مسکن ارکیده ) فعالیت داریم .

جایگاه دفاتر املاک را در جامعه چگونه ارزیابی می کنید؟

معتقدیم که دفتر املاک در درجه اول باید حافظ منافع مشتریان باشد و این موضوع با تمرکز بر انجام معاملات سالم محقق می شود. از نقطه نظر ما، فعالیت در حوزه املاک، تخصصی است و بنابراین نیازمند آموزش های علمی و تخصصی نیز می باشد. یکی از چالش هایی که امروزه  در مسیر صنف املاک وجود دارد، ورود افراد غیر حرفه ای و غیر متخصص به این حوزه است که متاسفانه باعث بروز نارضایتی و حتی مجر به خسارت های سنگین به مشتریان شده است.سایت مسکن ارکیده با در دست داشتن اطلاعات کافی در منطقه مهرشهر و بهره مندی از کادر متخصص از جمله وکیل پایه یک دادگستری، به عنوان کارشناس حقوقی قرارداد ها ، احتمال بروز هرگونه خطا در انجام معاملات و درنتیجه ایجاد خسارت را برای متعاملین به حداقل رسانده تا مراجعین محترم با خیالی آسوده اقدام به خرید و فروش املاک نمایند.خدمات ملکی تخصص ماست.

راه های ارتباطی با سایت مسکن ارکیده را بیان نمایید.

آدرس : فاز 4 مهرشهر- بلوار گلها- نرسیده به سردخانه- بلوار 520- نبش خیابان 522 شرقی

شماره های تماس:

33518188

33518189

33518190

09126662527

09126661225

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر