اخبار

 آخرین اخبار 

بهروز صالحی نژاد، کارآفرین و مدير سالن تشریفاتی عقد مهرآیین عنوان کرد:

تخفیفات ویژه سالن عقد مهرآیین برای زوج های عزیز

تخفیفات ویژه سالن عقد مهرآیین برای زوج های عزیز
1401/5/19

سالن تشریفاتی عقد مهرآیین، از سال ۱۳۹۶ و در منطقه گوهردشت کرج، آغاز به فعالیت نموده است. از ابتدای امر، اهتمام مجموعه فوق بر این بوده که از میزان هزینه های گزاف این مراسم خاطره انگیز برای جوانان بکاهد. در این مجموعه صفر تا صد یک مراسم عقد به صورت کامل انجام می شود. همچنین برای عروس و دامادها تخفیفات ویژه در نظر گرفته است. همچنین هزینه عقد برای زوج های عزیز حدود 60 درصد از سالن های دیگر و یا اینکه خودشان این مراسم را برگزار کنند، کمتر می شود.  بهروز صالحی نژاد، مدير توانمند و مبرز سالن تشریفاتی عقد مهرآیین می باشد. مهمترین هدف وی از تاسیس این مجموعه کاهش چشمگیر هزینه های مراسم عقد برای جوانان و در جهت حمایت از آنهاست. در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با این کارآفرین و مدیر دوراندیش گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید:

در خصوص خدمات ویژه ای که مجموعه سالن تشریفاتی عقد مهرآیین برای عروس و دامادهای جوان در نظر گرفته است، بگویید.

 در این مجموعه مراسم عقد، با تمامی امکانات پذیرایی از میوه و شیرینی تا آتلیه، آرایشگاه، مزون، عکاس، موسیقی زنده، سفره عقد مجلل و دیزاین شیک (حداقل سه نوع دیزاین برای عکاسی و فیلمبرداری ) و به طور کلی صفر تا صد یک مراسم عقد به صورت کامل انجام می شود. در این راستا قراردادهای دو ساله با مجموعه های دیگر مثل آتلیه، عکاس و ... منعقد کرده ایم. تخفیفاتی که در نظر گرفته ایم، هدیه ما به عروس دامادهای عزیزی است که سالن ما را برای مراسمشان انتخاب کرده اند.

هزینه برگزاری مراسم عقد چه میزان است؟

در سالن تشریفاتی عقد مهرآیین، برای یک مراسم با تعداد چهل نفر، پذیرایی میوه، شیرینی و استفاده از فضای مجلل با هزینه آتلیه ، پذیرایی و مدت زمانی که داخل سالن هستند تا خطبه عقد جاری شود، تنها چهار تا چهار و نیم میلیون هزینه دارد که حداقل مبلغ برای برگزاری یک مراسم عقد مجلل برای عروس و دامادهای عزیز می باشد.

هدف جنابعالی از تاسیس مجموعه سالن تشریفاتی عقد مهرآیین چه بود؟

بنده حدود سه سال در دفتر ازدواج مشغول به کار بودم. همیشه با این چالش عروس و دامادها که آرزو داشتند بعد از انجام عقد، یک مراسم آبرومندانه و در حد یک، پذیرایی مختصر و تعدادی عکس یادگاری داشته باشند، روبرو بودم. به علت نداشتن مکان مناسب و امکانات برای انجام این کار و هزینه‌های گزاف، بسیاری از آنها به آرزویی که داشتند نمی‌رسیدند. همان موقع بود که ایده این شغل به ذهن من خطور کرد. با تلاش فراوان مدتی بعد سالن مهرآیین تاسیس شد.

 

برای تاسیس این‌ مجموعه با چه مسائل و چالشهایی مواجه شدید؟

ما از نیمه دوم سال96  که شروع به کار کردیم، برای اخذ جواز کسب و کد آی سیک، چالش های بسیاری پیش رو داشتیم، ولی با حمایت تعدادی از مسؤلان کرج، از آنها با موفقیت عبور کردیم که اگر این گونه نبود، شاید موفق به اشتغالزایی و کارآفرینی نمی شدیم. اولین شخصی که حمایت او شامل حال ما شد، جناب آقای حسینی راد رئیس اتحادیه چینی، بلور و لوستر کرج و استان البرز و کشوری بودند که با تلاشهای بی وقفه کد مذکور را برای ما گرفتند و از این بابت از ایشان بسیار سپاسگزاریم. آقای حسینی راد مثل یک کوه، با تجربه بالا حامی ما بودند و این صنف، مدیون ایشان است.

نشانی و راه های ارتباطی با سالن تشریفاتی عقد مهرآیین را بیان نمایید.

 گوهردشت - بلوار ملک شاه -نبش پنجم - روبه روی بازار ملاصدرا- طبقه سوم- واحد 7

 شماره تماس:

 09121691131

پیج اینستاگرام

سالن عقد مهرآیین:

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.