اخبار

 آخرین اخبار 

ابوالفضل قاسمی، مدیر مجتمع سنگ قاسمی اعلام کرد:

اعتمادسازی و صداقت، بزرگترین تبلیغ مجتمع سنگ قاسمی

اعتمادسازی و صداقت، بزرگترین تبلیغ مجتمع سنگ قاسمی
1401/5/19

 امروزه مصالح ساختمانی بسیار مختلفی در صنعت ساخت و ساز موجود می باشد که هر کدام از ویژگی ها و کاربری های مختلفی برخوردار می باشند. یکی از انواع مصالح ساختمانی که قدمتی چندین هزار ساله دارد و هم اکنون نیز دارای جایگاه بسیار بالایی در این صنعت می باشد، سنگ ساختمانی است. مجتمع سنگ قاسمی، مجموعه ای بزرگ از مصالح ساختمانی است که انواع مختلف از این سنگ ها را با فراوری های متنوع برای مشتریان و مخاطبان خود گرد هم آورده است. ابوالفضل قاسمی، مدیر متبحر، متخصص و توانمند این مجموعه معتبر می باشد. وی به دلیل سابقه 11 ساله، نسبت به این حوزه تخصصی اشراف کامل دارد. در همین رابطه با این مدیر مجرب و زبده در حوزه صنایع سنگ ساختمانی گفتگویی انجام دادیم که می خوانید:

تعریف جنابعالی از سنگ ساختمانی چیست؟

اگر بخواهیم سنگ ساختمانی را در یک جمله تعریف کنیم، می توانیم بگوییم سنگ ساختمانی، جسمی است طبیعی که از اجتماع یک یا چند کانی تشکیل شده و در اندازه دلخواه برش داده می شود و می توان آن را در انواع مختلف سابیده شده، آنتیک، کات بروکن، تیشه ای و ... فرآوری نمود. سنگ های ساختمانی بر حسب کانی ها و نحوه تشکیلشان دارای انواع بسیار متنوعی هستند و در کشور ایران از معادن متعددی برخوردار می باشند.

از سوابق تخصصی خود و همچنین وجوه تمایز مجتمع سنگ قاسمی بگویید.

این شغل خانوادگی ماست و یازده سال است که در این حوزه فعالیت دارم‌. عمده ترین سنگ هایی که در استان البرز مصرف می شود، در مجتمع ما موجود است. انواع سنگ های تزیینی ، راه پله، گرانيت، ستون، سنگ تراورتن عباس آباد، حاجی آباد، طبس، دره بخاری، ابیانه، خلخال، کاشان، طرق و ... کیفیت سنگ ها بسیار خوب است و ما وظیفه داریم مشتری را راهنمایی کنیم تا سنگ خوب را انتخاب کند. مشتری به ما اعتماد دارد و همیشه سعی داشتیم، اعتمادسازی و صداقت را سرلوحه کار خود قرار دهیم و این بزرگترین تبلیغ برای کار و جلب مشتری می باشد.

راه های ارتباطی با مجتمع سنگ قاسمی را عنوان کنید.

آدرس:البرز-هشتگرد-بلوار امام-جنب کوه نور-مجتمع سنگ قاسمی- با مدیریت ابوالفضل قاسمی

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۶۶۸۷۰۰

شماره دفتر:۰۲۶۴۴۲۱۳۲۷۰

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.