اخبار

 آخرین اخبار 

فرزانه لطفی، مدیر املاک اسماعیلی اعلام کرد:

اعتماد مردم، افتخار ما

اعتماد مردم، افتخار ما
1401/5/19

فرزانه لطفی، مدیر اخلاق مدار و حرفه ای املاک اسماعیلی همواره سعی کرده است اعتماد مشتری های خود را جلب نماید. در این راستا واقعیت را در مورد خصوصیات ملک و مسکن بیان می کند و به بازدید بررسی و شخصی آن می پردازد. این مجموعه املاک معتبر و خوشنام در گلشهر واقع شده است. این منطقه به لحاظ ساخت و ساز دارای ظرفیت و پتانسیل های بسیاری از جمله نزدیکی به مترو می باشد. در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با فرزانه لطفی، مدیر دلسوز و توانمند املاک اسماعیلی گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ادامه خوهید خواند:

در انجام معاملات چه مواردی برای سرکارعالی اهمیت دارد؟

ساختمان را به لحاظ موقعیت مکانی، نور کافی، استحکام، ساخت بنا و کامل بودن مدارک ملک که شامل سنددار و قولنامه ویلایی است، قبل از ساخت بررسی می کنم تا مدارک مشارکت در ساخت و سلسله مدارک فروش واحد کامل باشد. اگر ملک، قابل معامله و مرغوب باشد، از میان مشتری هایی که قدرت خرید دارند، تماس گرفته، آن را معرفی و قرار بازدید می گذارم. رعایت این موارد و توجه به جزییات موجب شده که نسبت به املاکی های دیگر منطقه بازخورد مثبتی داشته باشیم و تعداد زیاد مشتری ها و قراردادهایی که منعقد می شود، گواه این موضوع است. این موضوع نشان دهنده اعتمادی است که مردم  نسبت به املاک اسماعیلی دارند.

من هرگز در معامله دروغ نمی گویم. اگر برای بازدید ملکی، مشتریان را همراهی کنم، هر گونه نقص و مشکلی وجود داشته باشد را عنوان و واقعیت را بیان می کنم. تصمیم نهایی با خودشان است. چون خود را ملزم به این نمی کنم که به خاطر کمیسیون و پرداخت هزینه مالی ، به هر قیمتی معامله انجام دهم. اگر به شخصه از ملکی خوشم نیاید، هیچ وقت معرفی نمی کنم.

از شاخصه های ممتاز املاک اسماعیلی به چه مواردی اشاره می کنید؟

سعی می کنیم حق کمیسیون را طبق تعرفه ای که اداره اصناف و اتحادیه در نظر گرفته، دریافت کنیم تا بار مالی را از دوش مردم برداریم. در مرحله بعدی تلاش ما بر این است که در مورد اجاره، هم با مالک و هم با مستاجر مذاکره و حد تعادل را نگه داریم.

سعی می کنم حامی مستاجر باشم و در این خصوص با مالک صحبت می کنم. به طور کلی قیمت های نامعقول نمی گویم. در منطقه، اگر قیمت ملکی بالا باشد، اصلا کار نمی کنم.  شاید خود صاحبخانه هم  ناراضی باشند. وقتی اعتراض می کنم که قیمت خیلی بالاست، احساس می کنم که از اجاره آن پشیمان می شود.

در خصوص پتانسیل های منطقه گلشهر به لحاظ سرمایه گذاری ملکی بگویید.

گلشهر غربی یکی از منطقه های بومی کرج است، منطقه ای که نمی توان گفت خاص می باشد. از جهتی به خیابان شهید بهشتی و از سویی دیگر به سمت خیابان چهل و پنج متری گلشهر متصل است،از طرفی نیز به بلوار هوشیار نزدیک است. در منطقه سه نوع قیمت داریم‌. برای ملک خیلی راحت می شود، قیمت گذاری و قیمت مصوب مشخص کرد. چون این منطقه به چهل و پنج متری نزدیک تر است و خانه ها بروزتر هستند، آپشن های جدید دارند و نوساز هستند. متراژ زمین بزرگ است. سند دار هستند و پارکینگ ها اختصاصی می باشند و می شود قیمت های خوب برایشان در نظر گرفت و مشتری های خاص خودش را دارند. قیمت های ناحیه متوسط محل برای افرادی که در حد متوسط قدرت خرید دارند، مناسب تر است.

راه های ارتباطی با املاک اسماعیلی را بیان کنید.

ادرس:

خیابان گلشهر غربی- خیابان برزن- چهارراه ناصرتنها- نبش چهارراه- املاک اسماعیلی

شماره های تماس:

شماره همراه کاری من: 09386180400

شماره داخلی دفتر :

34608536

 

ساعت کاری از ساعت ده و نیم صبح الی دو عصر

بعداز ظهرها از ساعت چهار و نیم الی نه و نیم شب

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.