اخبار

 آخرین اخبار 

فاطمه رحیمی، کارشناس ارشد تغذیه:

بیش از هزار نفر را در کاهش وزن و سلامت مشاوره داده ام

بیش از هزار نفر را در کاهش وزن و سلامت مشاوره داده ام
1401/7/12

فاطمه رحیمی، دارای کارشناسی ارشد تغذیه از دانشگاه شهید بهشتی است. این جوان نخبه در کنکور ارشد سراسری با رتبه پنج کشوری پذیرفته شد. پایان نامه وی در ارتباط با موضوع اثر درمانی ویتامین کا بر بهود دیابت بوده است که نتایج مثبت آن در مجلات بین المللی نیز به چاپ رسیده است. پس از آن وارد پژوهشکده غدد شهید بهشتی شد و مقالات بسیاری از او در این سازمان به چاپ رسید و این همکاری همچنان ادامه دارد. فاطمه رحیمی، از سال ۱۴۰۰ مطب شخصی خود را دایر نموده و در زمینه علم تغذیه در فضای مجازی نیز فعالیت دارد. در همین رابطه روزنامه جام جم البرز با این جوان مدبر و حاذق گفتگویی انجام داده است که در ذیل می خوانید:

فعالیتهای تخصصی سرکارعالی در زمینه علم تغذیه در چه حیطه هایی انجام می شود؟

فعالیت من اختصاصا بر روی افرادی است که با هدف کاهش وزن مراجعه می کنند. علاوه بر کاهش وزن، ورزشکاران، بیمارانی که به دیابت، کبد چرب، نقرس، بیماری کلیوی، کیست تخمدان و یا بسیاری از بیماری های دیگر مبتلا هستند نیز می توانند از خدمات رژیم درمانی در راستای بهبود بیماری های زمینه ای خود بهره ببرند.

در درمان بیماران خود از چه روشهایی استفاده می کنید و میزان رضایت آنها را چگونه ارزیابی می کنید؟

وقتی افراد به مطبم مراجعه می کنند، در ابتدا مشاوره انجام می دهم و سوابق پزشکی، حساسیت های غذایی و عادات غذایی آنها را به صورت کامل مورد بررسی قرار می دهم. سپس براساس اطلاعات هر فرد ، برنامه غذایی مختص هر فرد تنظیم می شود بدین ترتیب افراد می توانند کاهش وزن اصولی و با کیفیت تری داشته باشند که در نهایت نیز حفظ این وزن کم شده راحت تر خواهد بود. تا کنون توانسته ام در زمینه کاهش وزن به بیش از ۱۰۰۰ نفر به صورت حضوری و مجازی کمک کنم تا به اهداف خود در زمینه سلامت برسند و شکر خدا هم خودم و هم مراجعه کنندگان از این بابت راضی بوده اند و توانستم به آنچه که مدنظر داشتم، دست یابم.  

راه های ارتباطی با مطب خود را عنوان نمایید.

عظیمیه- میدان مهران- جنب بیمارستان تخت جمشید- ساختمان پزشکان کوروش- طبقه دوم- واحد۲۰۱

روزها و ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه، ساعت 15/13 الی 20

شماره تماس :۰۲۶۳۲۵۵۹۸۲۸

شماره تلفن همراه:۰۹۱۹۳۹۹۲۱۳۴

پیج اینستاگرام: Rahimi_diett

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر