مدیرکل آموزش و پرورش البرز:

البرز آماده بزرگداشت هفته معلم است/ تقدیر از معلمان نمونه

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: آخرین هماهنگی ها برای گرامیداشت هفته معلم ۱۴۰۳ انجام شده و تقدیر از دو معلم نمونه مدارس استثنایی از جمله برنامه ها است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: آخرین هماهنگی ها برای گرامیداشت هفته معلم ۱۴۰۳ انجام شده و تقدیر از دو معلم نمونه مدارس استثنایی از جمله برنامه ها است.
کد خبر: ۱۳۹۲

به گزارش جام جم البرز: "علی حجرگشت "صبح چهارشنبه در نشست ستاد بزرگداشت مقام معلم استان البرز با اشاره به در پیش بودن هفته معلم گفت: آخرین هماهنگی‌ها برای گرامیداشت هفته معلم ۱۴۰۳ انجام شده و از جمله برنامه‌های این هفته می‌توان به دیدار معلمان برگزیده استان با مقام معظم رهبری، دیدار با رئیس جمهور، رؤسای مجلس و قوه قضائیه، نماینده، ولی فقیه در استان و استاندار البرز اشاره کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره به اهمیت تکریم معلمان مدارس استثنایی استان مطرح کرد: ابتکاری که امسال برای اولین بار به کار رفته این است که با توجه به اهمیت آموزش و پرورش استثنایی و جنس خاص زحمات این همکاران، دو معلم شاغل در مدارس استثنایی به صورت جداگانه تحت عنوان معلم نمونه مدارس استثنایی تقدیر خواهند شد.

وی استفاده از خدمات رفاهی، ورزشی و اقامتی را از دیگر برنامه‌های هفته معلم برشمرد و عنوان کرد: از دهم تا بیستم اردیبهشت ماه استفاده از تمامی فضا‌های ورزشی، اقامتی و رفاهی استان برای همکاران به صورت رایگان است. همه مناطق آموزش و پرورش البرز مکلف شده اند تقدیر شایسته‌ای از همکاران به ویژه معلمان نمونه شهرستان‌ها داشته باشند.

حجرگشت در پایان تصریح کرد: تقدیر از مقام معلم در سطح استان البرز، استفاده از تبلیغات محیطی، تقدیر از مقام معلم در رسانه ملی استان و برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه در زمینه بزرگداشت مقام معلم از دیگر برنامه‌های آموزش و پرورش استان البرز در این هفته خواهد بود.

newsQrCode
ارسال نظرات