شهرستانها - چهارباغ - جام جم البرز

چهارباغ

انتصـاب بخشـدار بخـش رامـجین

مراسم تـکریم و مـعارفه بخـشدار جدید بخش رامجین برگزار شد.

پروژه‌های جهادی شهرستان چهارباغ با حضور فرمانده سپاه البرز به بهره برداری رسید

با همت جهادگران بسیجی ناحیه مقاومت چهارباغ و همزمان با رزمایش امیدآفرینی و جهاد خدمات رسانی ۴ پروژه جهادی در این شهرستان با حضور فرمانده سپاه البرز به بهره برداری رسید.

با همت جهادگران بسیجی دو خانه محروم در چهارباغ آماده بهره برداری است

مسئول بسیج سازندگی ناحیه چهارباغ گفت: همزمان با رزمایش امید آفرینی و جهاد خدمات رسانی دو خانه محروم در شهرستان چهارباغ به بهره برداری خواهد رسید.

انباشت پلاستیک در اطراف چهارباغ

جام جم البرز/ سرپرست محیط زیست چهارباغ گفت: با توجه به اینکه پلاستیک وزن کمی دارد و برخی رانندگان خودروهای حمل زباله با سرعت زیادی در مسیر مرکز دفن استان تردد دارند، شاهد انباشت پلاستیک در اطراف جاده چهارباغ به حلقه دره هستیم.

گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) وشهدای خدمت در چهارباغ

آیین گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد و شهدای خدمت با حضور قشر‌های مختلف مردم در مسجد امام سجاد (ع) روستای اغلان تپه از توابع بخش رامجین شهرستان چهارباغ برگزار شد.
در شهرستان چهارباغ برگزار شد؛

نخستین همایش و نشست تبیین و بررسی اندیشه‌های سیاسی حضرت امام خمینی (ره)

نخستین همایش و نشست تبیین و بررسی اندیشه‌های سیاسی حضرت امام خمینی (ره) با موضوع امیدآفرینی، اتحاد و انسجام ملی که با حضور مسئولان این شهرستان برگزار شد.

هیئات اندیشه ورز ظرفیت نخبگان جامعه ما هستند

دستیار فرماندار شهرستان چهارباغ گفت:هیئات اندیشه ورز مردمی بازوان دستگاه‌های اجرایی هستند و در دولت مردمی شهید آیت ا ... رییسی نقش اساسی برعهده دارند.

تخریب ۱۰ ویلای غیرمجاز در چهارباغ البرز

دادستان عمومی و انقلاب چهارباغ از مقابله با تغییر کاربری به وسعت ۳۰۰ هکتار و به ارزش ۱۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در این حوزه قضایی خبر داد.

اقامه نماز عید فطر در شهرستان چهارباغ

مردم شریف و ولایتمدار شهرستان چهارباغ، پس از یک ماه روزه‌داری، نماز وحدت آفرین عید فطر را همزمان با سراسر کشور، در مصلی امام خمینی (ره) چهارباغ اقامه کردند.

جشنی به رنگ نور و شادی، با حضور پرشور بیش از ۵۰۰ دانش‌آموز دختر روزه اولی

جشن دختران روزه‌اولی‌ اهل نمازجمعه با حضور ۵۰۰ دخترخانم بهمراه مادران در ۲۷ ماه مبارک رمضان ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ در شبستان درس اخلاق مصلای کرج برگزار شد.