شهرستانها - اشتهارد - جام جم البرز

اشتهارد
به مناسبت گرامیداشت روز شهداء؛

دیدار رئیس بهزیستی شهرستان اشتهارد با ایثارگران دفاع مقدس

رئیس اداره بهزیستی شهرستان اشتهارد به همراه مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان به دیدار سه نفر جانبازان عزیز هشت سال دفاع مقدس رفته و با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از مقام شامخ این عزیزان تجلیل نمود.

آغاز آماده سازی اراضی بزرگترین سایت مسکن کشور در اشتهارد

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان البرز اعلام کرد: عملیات آماده سازی اراضی بزرگترین سایت طرح نهضت ملی مسکن کشور در شهرستان اشتهارد این استان آغاز شد.

راه های روستایی اشتهارد با همت جهادگران بسیجی گشوده شد

رییس بسیج سازندگی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: جهادگران بسیجی استان شب گذشته همزمان با بارش شدید برف و کولاک نسبت به رفع انسداد راه های روستایی و واحدهای تولید دام و طیور شهرستان اشتهارد اقدام کردند.

انسداد ۴۵۹ حلقه چاه غیرمجاز آب در دشت تشنه اشتهارد

مدیر امور منابع آب شهرستان اشتهارد استان البرز با اشاره به اجرای موفق طرح تعادل بخشی به منابع آب زیر زمینی در این شهرستان اعلام کرد: ۴۵۹ حلقه چاه غیرمجاز در اجرای این طرح در دشت تشنه اشتهارد شناسایی و مسدود شد
استاندار البرز:

تامین مسکن و حمل و نقل عمومی کلید حل مشکل تامین نیروی کار در اشتهارد است

استاندار البرز گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی نیروی کار در شهرک های صنعتی اشتهارد این استان را تامین مسکن و حمل و نقل مورد نیاز کارگران دانست و بر رفع این مشکلات تاکید کرد.

۵۰۰ هکتار اراضی بیابانی اشتهارد برای نهالکاری آماده سازی شد

معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز اعلام کرد: ۵۰۰ هکتار از اراضی بیابانی دشت اشتهارد این استان برای نهالکاری آماده سازی شده است.