گفتگو - مصاحبه - جام جم البرز

مصاحبه
فاطمه و سمانه جنتی، مدیران سالن زیبایی راحل بیوتی:

تجربه، مهارت و تخصص لازمه حرفه آرایشگری است

افتخار این را داشتیم تا با دو تن از متخصصان و مدیران توانمند کشورمان گفتگوی ویژه‎ای داشته باشیم؛ توجه شما را به مصاحبه اختصاصی با فاطمه و سمانه جنتی، مدیران سالن زیبایی راحل بیوتی، جلب می‎نماییم:
مهناز احمدی شیرین، مدیر سالن زیبایی مه سیما بیوتی:

باید برای ارتقاء کیفیت محصولات ایرانی تلاش کنیم

افتخار این را داشتیم تا با یکی از متخصصان و مدیران توانمند کشورمان گفتگوی ویژه ای داشته باشیم؛ توجه شما را به مصاحبه اختصاصی با ‌‌مهناز احمدی شیرین، مدیر سالن زیبایی مه سیما بیوتی جلب می‌ نماییم:
منصوره حسنی، مدیر آکادمی تناسب اندام آرشیدا:

بانوان، پرچمدار خانواده هستند

افتخار این را داشتیم تا با یکی از متخصصان و مدیران توانمند کشورمان گفتگوی ویژه ای داشته باشیم؛ توجه شما را به مصاحبه اختصاصی با‌‌ منصوره حسنی، مدیر آکادمی تناسب اندام آرشیدا جلب می‌ نماییم:
مصطفی عطاءاللهی، مدیر و مسئول فنی مجتمع فنی کشاورزی منتخب و عضو هیئت مدیره اتحادیه نهاد های کشاورزی استان البرز :

شرکت های وارد کننده باید با کشاورزان و باغداران در ارتباط باشند

روزنامه جام جم البرز با مصطفی عطاءاللهی، مدیر و مسئول فنی مجتمع فنی کشاورزی منتخب و عضو هیئت مدیره اتحادیه نهادهای کشاورزی استان البرز گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:
مریم و ملیحه بابایی، مدیران سالن زیبایی کیمیا:

رعایت بهداشت در محیط کار از ضروریات حرفه آرایشگری است

روزنامه جام جم البرز با مریم و ملیحه بابایی، مدیران سالن زیبایی کیمیا، مصاحبه ای صورت داده اند که ماحصل آن را در ذیل می خوانید :
رضا جغتائی، مدیر مرکز مشاوره و خدمات پرستاری نوین :

مهمترین معضل روانشناسان، عدم پذیرش توسط بیمه است

روزنامه جام جم البرز با رضا جغتائی، مدیر مرکز مشاوره و خدمات پرستاری نوین گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:
مهسا سلیمانی، مدیر مجموعه زیبایی مهسا سلیمانی:

پشتیبانی از کار هنرمندان ارج نهادن به زحمات آنان است

روزنامه جام جم البرز با مهسا سلیمانی، مدیر مجموعه زیبایی مهسا سلیمانی گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:
رامین مرسلی، مدیرعمارت و تالار ماد:

افزایش نرخ و وجود تورم باعث ضرردهی تالاردارها می شود

روزنامه جام جم البرز با رامین مرسلی، مدیرعمارت و تالار ماد گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:
مصطفی و محمد نجاری کندری، مدیران متعهد مجموعه طی گفتگویی اختصاصی تحلیل کردند:

مستاجرین: معاف از کمیسیون

هلدینگ معاملات نجاری، اولین شرکت معاملات ملکی در سطح کشور است که از مستاجرین خود کمیسیون دریافت نمی کند. برادران مصطفی و محمد نجاری کندری به همراه پدر بیش از ۲۱ سال است که صمیمانه و مجدانه در کنار یکدیگر فعالیت می کنند. فرآیند رشد و بالندگی آنها از سال ۱۳۸۰ در حوزه ساخت و ساز آغاز شد. سپس به تدریج گستره فعالیت را توسعه داده و علاوه بر املاک مسکونی، تجاری و باغات باهدف خدمت و منفعت به نفع مستاجران همت گماردند. جهد، تلاش و دستاوردهای این مدیران خوشفکر، دلسوز و مبتکر نهایتا به تأسیس و راه اندازی هلدینگ معاملات نجاری انجامید. در گفتگوی اختصاصی جام جم البرز با مصطفی و محمد نجاری، مدیران توانمند و مجرب عرصه صنعت ساخت و ساز و تجارت ایران دلایل و پروسه موفقیت هلدینگ نجاری مورد واکاوی قرارمی گیرد که چکیده آن را در ذیل می خوانید: