دانش - عمومی - جام جم البرز

عمومی

ایران مهمترین تأمین کننده پادزهرهای مار و عقرب کشور عراق

مدیرعامل شرکت صادر کننده پادزهرهای موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی به کشور عراق، پادزهرهای ضد مار و عقرب را بی رقیب در منطقه و ظرفیت صادراتی محصولات این موسسه را گسترده خواند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در گفتگو با خبرنگار جام جم البرز مطرح کرد؛

افزایش بهره وری در صنعت کشاورزی و دامپروری با استفاده از اینترنت اشیاء

صبح روز چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ همایش مخابرات و تحول دیجیتال در صنعت کشاورزی و دامپروری با محوریت کاربرد اینترنت اشیاء در کشاورزی نسل چهارم به میزبانی مخابرات منطقه البرز برگزار شد.
رییس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی مطرح کرد؛

نقش فناوری‌های نوین آموزشی در رفع چالش‌های بخش کشاورزی

رییس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی گفت: فناوری‌های نوین آموزشی می‌توانند با انتقال سریع دانش به تولیدکنندگان در فائق آمدن بر چالش‌های موجود در بخش کشاورزی به ما کمک کنند.
آغاز توزیع کارت از ۱۵ اسفند؛

آزمون استخدامی ویژه شغل آموزگاری ۱۸ اسفند برگزار می شود

جزییات پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۳ اعلام شد.

فتح قله های علمی توسط محققان جهاد دانشگاهی کشور

رییس جهاد دانشگاهی کشور گفت: محققان ، دانشمندان و فناوران جهاد دانشگاهی طی ۴۰ سال گذشته تاکنون ، قله های بزرگ علمی را برای کشور فتح کرده اند.
رئیس آژانس قانونگذاری فنی روسیه مطرح کرد؛

ارتقای همکاری‌های ایران و روسیه بر اساس شاخص‌های علمی

رئیس آژانس قانونگذاری فنی و اندازه شناسی روسیه گفت: به منظور ارتقای سطح همکاری‌های تجاری و صنعتی روسیه و ایران باید مطابق با شاخص‌های علمی و استانداردهای جدید عمل کنیم.

پارک علم و فناوری البرز دبیرخانه مالکیت فکری کشور شد

روابط عمومی پارک‌ علم و فناوری البرز اعلام کرد: از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پارک علم و فناوری البرز به عنوان دبیرخانه سیاستگذاری ،توسعه و ترویج مالکیت فکری کشور انتخاب شد.
در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته صورت گرفت؛

اولین سامانه هوشمند «بازار محور» در حوزه گردشگری کشور در استان البرز رونمایی شد

اولین پلتفرم بازارمحور گردشگری کشور با عنوان «مارُک» در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در غرفه استان البرز رونمایی شد.

۲۰ محصول دانش بنیان در البرز تجاری سازی شد

رییس پارک علم و فناوری استان البرز گفت: ۲۰ محصول دانش بنیان طی سال جاری با همت دانشمندان و تلاشگران عرصه دانش در این پارک تجاری سازی شد.
رییس پژوهشگاه مواد و انرژی:

البرز ظرفیت تهیه برش علم و فناوری ذیل نقشه جامع علمی کشور را دارد

رییس پژوهشگاه مواد و انرژی گفت: استان البرز ظرفیت تهیه برش علم و فناوری ذیل نقشه جامع علمی کشور را دارد و این پژوهشگاه می‌تواند این مسوولیت را عهده دار شود.