گفتگو - گفتگو با مدیران کارآفرین - جام جم البرز

گفتگو با مدیران کارآفرین

سلامتی شما با ما بیمه خواهد شد

دنیای امروز با تمام مشکلاتی که دارد با ید سعی کنیم مابرای خودمان دنبال مشکل نباشیم و با تمام وجود امکانات خوبی را خصوصا برای سلامت جسم جان خود فراهم کنیم این امکان با وجود علم روز در دنیا فراهم شده است و در تمام موقعیت‌های شغلی و کاری و علمی به راحتی میتواند با مقداری تامل و مطالعه بهترین را برای خود رقم بزنیم. از این رو سعی کرده ایم مطالب و اطلاعات خوبی را برای شما خوانندگان عزیز به ارمغان بیاوریم.

آینده خود را با ما بهتر رقم بزنید

درکشور ما با توجه به قیمت روز افزون خودرو این کالای مصرفی تبدیل به کالای سرمایه‌ای شده است و به موازات آن نیز شغل‌های جدیدی ایجاد شده است یکی از این شغل‌ها حفظ و نگهداری و بازسازی ونوسازی و زیباسازی خودرو. است مفهوم دیتیلینگ مفهوم جهانی است که افراد متخصص با تجهیزات خاص بر روی بخش‌های ظاهری خودرو کار می‌شود و به صورت متمرکز بر روی زیباتر کردن خودرو انجام می‌شود هدف از دیتیلینگ خودرو از بین بردن خط و خش‌های روی خودرو است که به مرور وجود آمده است و بهبود وضعیت ظاهری ترمیم و بازسازی رنگ خودرو و از بین بردن خط و خش‌های ریز و سطحی رنگ خودرو است.

آینده خود را با داشتن تخصص بیمه کنید

در دنیای کنونی برای داشتن آینده‌ای روشن حتما باید با برنامه و دقیق بود تا بتوانیم یک زندگی خوب داشته باشیم؛ ما برای این هدف فقط تحصیل بدون تخصص را ایده آل نمی‌دانیم بهتر است که در کنار تحصیل حتما با توجه به پتانسیل و علاقه مندی یک حرفه‌ای را آموزش دیده تا بتوانیم به یک آرامش نسبی برسیم؛ ما سعی در معرفی بهترین مجموعه ها‌ی را داریم تا بتوانیم از تخصص این مجموعه‌ها بهره بیشتری بگیریم.

صداقت؛ سلامت کار؛ وجدان کاری

هرروز بهتر از دیروز خواهد بود اگر بتوانیم آینده‌ای را از الان برنامه ریزی کنیم که تمام مشکلات احتمالی را در آن برنامه دیده باشیم ما بخاطر امنیت فکر و جسم و خانواده تلاش کرده ایم بهترین را برای شما به ارمغان بیاوریم. یکی از بهتری راه‌ها بیمه خواهد بود که میتواند آرامش و آسایش مارا به همراه داشته باشد.

آرامش فردا را از ما بخواهید

همیشه انسان از آینده خود و خانواده خود نگران است که چه اتفاقی قرار است رخ دهد و، چون این نگرانی را از گذشته تا حال و از حال تا آینده با خود داریم هیچ زمانی از زندگی خود لذت نمی‌بریم. ما سعی کرده ایم با بهترین راه کار این نگرانی را تا مقدار چشم گیری از شما دور کنیم امروز را با آرامش و آسایش بهتری بگذرانید و دیگر نگران آینده خود و خانواده خودتان نباشید.

ما راه‌ها را نزدیکتر کرده ایم

تلفن همراه>> وسیله ارتباطی مؤثر و فراگیری است که استفاده صحیح از آن، نـقطه عطفی در تعاملات جمعی، ارتـباطات گـسترده و پیونده‌های اجتماعی است؛ اما متأسفانه باید گفت این تکنولوژی نیز مانند بسیاری از موارد مشابه، در حالی در جامعه فراگیر شد و جا افتاد که با فرهنگ استفاده از آن، فاصله بسیاری وجود دارد! و به تعبیری، سرعت تـحولات و انتقال تکنولوژی به حدی ا ست که ابتکار عمل را از دست نهاد‌های فرهنگی و فرهنگ ساز، گرفته و ابزار‌های تکنولوژی به شکل فزاینده و با سرعتی غیرقابل کنترل بر عرصه زندگی انسان‌ها وارد می‌شوند و تعاملات اجتماعی و هیجان‌های اخـلاقی و فـرهنگی را تحت تأثیر خود قرار می‌دهند.

لحظات طلای زندگی خود را با ما شیرین کنید

سابقه مردم ایران زمین در مهمان داری مهمان دوستی از دیر باز زبان زد خاص وعام بوده و گاهی حتی در اروپا اگر بخواهند از مهمان نوازی و تعارف میزبانی خوب یاد کنند می‌گویند شما هم مثل ایرانی‌ها هستید و برای همه این جذابیت وجود دارد. از این رو سعی کردیم یک مجموعه خوب را برای شما معرفی کنیم تا بتوانید در پذیرایی از مهمانان خود میزبانی خود را کامل نماید.

کار آفرین برتر و کاسب با انصاف

درتمام دنیا افرادی همیشه هستند که برای دیگران قدم بر میدارند و دوست دارند دیگران نیز همراه آنان رشد کنند هرچند شاید این افراد تعداد شان کم باشد، ولی اثر گذاری آنان به حدی است که به راحتی میتوان در جهان همه این بزرگ مردان را پیدا کرد. ما نیز سعی کردیم یکی از کار آفرینان بزرگ را به شما معرفی کنیم؛ کسی که توانسته است با حضور خود در عرصه صنعت جوانانی را تربیت کند تا بتوانند از دست رنج خود به خوبی بهره بگیرند.

با ما اوج بگیرید

همیشه اسم آپارتمان نشینی که می‌آمد دلشوره می‌گرفتم که دوباره باید این همه پله را بالا بروم؛ وقتی که میخواستم برگردم دوباره تنم به لرزه می‌نشست، خیلی دلم میخواست راحتر‌تر به طبقات بالا بروم ازآسانسور هم که خیلی می‌ترسیدم تا اینکه با مجموعه‌ای بسیار عالی آشنا شدم و با توجه به تخصص تجربه کاری آن‌ها دیگر مشکل ترس من هم حل شد.

روغن خوب دوستدار قلب شماست

روغن‌های طبیعی گیاهی از جمله دارو‌های طبیعی و پرخاصیتی هستند که امروزه استفاده از آن‌ها برای درمان و تسکین بسیاری ازبیماری‌های جسم وروح توسط درمان گران شیوه‌های درمانی طبیعی توصیه و تجویز می‌شود. این روغن‌ها که از دانه، مغز، میوه و پوست آن‌ها تهیه می‌شود امروزه به صورت موضعی و خوراکی برای درمان بیماری‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.