گفتگو - گفتگوی اختصاصی - جام جم البرز

گفتگوی اختصاصی
رئیس شورای اسلامی شهر کمالشهر در گفتگو با جام جم البرز مطرح کرد؛

تلاش مدیریت شهری در راستای توزیع عادلانه منابع و امکانات به تمامی مناطق کمالشهر

سه سالی است که از عمر دوره ششم شورای اسلامی در شهر کمالشهر میگذرد و قطعا در این مدت کار‌های بسیار موثری برای توسعه شهری در این منطقه انجام شده، اما موضوعاتی هم بر جای مانده که دوره ششم تا پایان عمر چهار ساله خود باید به سرانجام برساند. به جهت باخبر شدن از آخرین اقدامات مدیریت شهری در کمالشهر خبرنگار جام جم البرز گفتگویی با آقای رمضان شهبازی رئیس شورای اسلامی این شهر انجام داده است که در ادامه بخشی از آن را میخوانیم.
غلامحسین باقری، مدیر فروشگاه لوازم خانگی باقری :

مردم از تولیدات داخلی، بیشتر حمایت کنند

روزنامه جام جم البرز با غلامحسین باقری، مدیر فروشگاه لوازم خانگی باقری، گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید :
ناهید امیری کیا، مدیر آموزشگاه سینمایی بازیگری کیا:

بازیگری ، یک هنر بسیار غنی است

روزنامه جام جم البرز با ناهید امیری کیا، مدیر آموزشگاه سینمایی بازیگری کیا گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:
سعید شمس، مدیریت شرکت جهان اسپرت:

رسانه در معرفی تولیدکنندگان نقش موثری دارد

روزنامه جام جم البرز با سعید شمس، مدیریت شرکت جهان اسپرت گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:

کمیته، حافظ انقلاب اسلامی

پس از پیروزی انقلاب اسلامی، به دلیل فروپاشی بیشتر ساختار‌های امنیتی و حکومتی رژیم سابق و اقدامات براندازانه مخالفان انقلاب، ضرورت شکل گیری نهاد‌های انقلابی مانند کمیته انقلاب احساس می‌شد؛ بنابراین کمیته‌های انقلاب اسلامی در ۱۳۵۷/۱۱/۲۳ پس از پیام امام‌خمینی و به عنوان نخستین نهاد انقلابی تشکیل شد. هدف از تأسیس این کمیته‌ها، استقرار امنیت و حفظ انتظامات کشور برای پاسداری از انقلاب و دستاورد‌های آن بود.
در گفتگو جام جم البرز با اولین جانباز انقلاب اسلامی در استان البرز مطرح شد؛

ملت ایران در سال ۱۳۵۷ به یک رهایی ابدی رسیدند

روز ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ یکی از روزهای خونین در تاریخ مبارزات شهر کرج است، شهربانی در این روز در مقابل انقلابیون مقاومت سختی از خود نشان داد اما نهایتاً کلانتری مرکزی کرج به تصرف انقلابیون درآمد. با تصرف کلانتری مرکزی کرج، آخرین پایگاه نظامی رژیم پهلوی در این شهر سقوط کرد و آغاز تاریخ انقلاب اسلامی در این شهر آغاز شد.به مناسبت فرارسیدن ۴۵ٱمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،خبرنگار جام جم البرز گفتگوی اختصاصی با جناب آقای عبدالحمید مقتدایی راد(جمالی)اولین جانباز انقلاب اسلامی در استان البرز انجام داده است که در ادامه می‌خوانیم.