گفتگو - گفتگوی اختصاصی - جام جم البرز

گفتگوی اختصاصی
سعید شمس، مدیریت شرکت جهان اسپرت:

رسانه در معرفی تولیدکنندگان نقش موثری دارد

روزنامه جام جم البرز با سعید شمس، مدیریت شرکت جهان اسپرت گفتگویی انجام داده است که ماحصل آن را در ذیل می خوانید:

کمیته، حافظ انقلاب اسلامی

پس از پیروزی انقلاب اسلامی، به دلیل فروپاشی بیشتر ساختار‌های امنیتی و حکومتی رژیم سابق و اقدامات براندازانه مخالفان انقلاب، ضرورت شکل گیری نهاد‌های انقلابی مانند کمیته انقلاب احساس می‌شد؛ بنابراین کمیته‌های انقلاب اسلامی در ۱۳۵۷/۱۱/۲۳ پس از پیام امام‌خمینی و به عنوان نخستین نهاد انقلابی تشکیل شد. هدف از تأسیس این کمیته‌ها، استقرار امنیت و حفظ انتظامات کشور برای پاسداری از انقلاب و دستاورد‌های آن بود.
در گفتگو جام جم البرز با اولین جانباز انقلاب اسلامی در استان البرز مطرح شد؛

ملت ایران در سال ۱۳۵۷ به یک رهایی ابدی رسیدند

روز ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ یکی از روزهای خونین در تاریخ مبارزات شهر کرج است، شهربانی در این روز در مقابل انقلابیون مقاومت سختی از خود نشان داد اما نهایتاً کلانتری مرکزی کرج به تصرف انقلابیون درآمد. با تصرف کلانتری مرکزی کرج، آخرین پایگاه نظامی رژیم پهلوی در این شهر سقوط کرد و آغاز تاریخ انقلاب اسلامی در این شهر آغاز شد.به مناسبت فرارسیدن ۴۵ٱمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،خبرنگار جام جم البرز گفتگوی اختصاصی با جناب آقای عبدالحمید مقتدایی راد(جمالی)اولین جانباز انقلاب اسلامی در استان البرز انجام داده است که در ادامه می‌خوانیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری در گفتگو اختصاصی با جام جم البرز مطرح کرد؛

بهبود ارائه خدمات به مردم استان با اجرای مدیریت دانش

دانش به عنوان یک منبع ارزشمند و حیاتی برای سازمان‌ها محسوب می‌شود. مدیریت دانش فرآیند شناسایی، گردآوری، سازماندهی، ذخیره‌سازی، به اشتراک‌گذاری و استفاده از دانش است. مدیریت دانش می‌تواند به سازمان‌ها کمک کند تا کارآمدتر عمل کنند، تصمیمات بهتری بگیرند و به اهداف خود سریع‌تر و آسان‌تر برسند. مدیریت دانش می‌تواند نقش مهمی در توسعه ایران ایفا کند. با توسعه مدیریت دانش در سازمان‌های دولتی، می‌توان انتظار داشت که بهره‌وری نیروی کار افزایش یابد، هزینه‌های دولت کاهش یابد، تصمیم‌گیری‌های دولت مبتنی بر دانش و اطلاعات دقیق‌تر باشد و خدمات دولتی به مردم با کیفیت و کارایی بیشتری ارائه شود؛ و حال در راستای اینکه باخبر باشیم مدیریت دانش در استان البرز به چه میزان پیگیری و به اجرا درآمده است خبرنگار جام جم البرز با جناب آقای کاوه حدادپور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز گفتگوی اختصاصی انجام داده است که در ادامه آن را می‌خوانیم.