اقدامات بسیار مهم و بزرگی در طول ۳۳ ماه دولت در حوزه درمان انجام شده است

همزمان با هفتمین روز شهادت رئیس جمهور و همراهان شهید ایشان، مراسم بزرگداشتی ظهر امروز با حضور مدیران و کارکنان بخش‌های درمانی و بیمه‌ای تامین اجتماعی استان البرز در محل مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز برگزار شد.
همزمان با هفتمین روز شهادت رئیس جمهور و همراهان شهید ایشان، مراسم بزرگداشتی ظهر امروز با حضور مدیران و کارکنان بخش‌های درمانی و بیمه‌ای تامین اجتماعی استان البرز در محل مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز برگزار شد.
کد خبر: ۱۹۷۵

به گزارش جام جم البرز،در ابتدای این مراسم  داریوش طاهرخانی با تسلیت شهادت رئیس جمهور شهید آیت رئیسی و همراهان ایشان به حضور همه مردم عزیز عنوان داشتند: امیدوارم تک تک ما بتوانیم از رهروان راه این شهدای گرانقدر باشیم.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز افزود: تربیت و راه و رسم زندگی شهید آیت الله رئیسی باعث شد در طول ۳۳ ماه ریاست جمهوری ایشان خدمات ارزنده‌ای را شاهد باشیم.
طاهرخانی بیان داشت: ایشان انسانی بودند که خود در گذشته با فقر بزرگ شده و هیچگاه گذشته خود را فراموش نکرده بودند و طول ۳۳ ماه ریاست جمهوری کار‌هایی انجام دادند که تاثیر گذاری بسیاری از آن‌ها را در آینده شاهد خواهیم بود.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز با اشاره به اقدامات مهم دولت در حوزه درمان گفت: هزینه‌های بیماری‌های خاص و صعب العلاج تاثیر بسیار زیادی بر معیشت افراد دارد و می‌تواند آن‌ها را زیر خط فقر بکشاند و زندگی آن‌ها و افراد تحت پوشش را تحت تاثیر قرار دهد و یکی از اقدامات بسیار مهم دولت شهید آیت الله رئیسی ایجاد و تشکیل صندوق حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج بوده است و در همین استان البرز کمک‌های بسیار قابل توجهی به افراد دارای بیماری‌های خاص و صعب اصلاح صورت گرفته است.
وی افزود: استان البرز استانی است که در ابتدای دولت به لحاظ سرانه تخت‌های بیمارستان در رتبه آخر کشور قرار داشته است و این دولت در ابتدای خود متعهد گردید که ۱۵۰۰ تخت بستری تا پایان دولت به استان اضافه نماید و امروز در طول ۳۳ ماه دوره این دولت شاهد تحقق بیش از ۸۰ درصد این تعهد هستیم.
طاهرخانی در ادامه با اشاره به توسعه مراکز درمانی استان البرز در این دولت بیان داشت: یکی از اقدامات مهم ایجاد و توسعه مراکز درمانی بوده است که شاهد ایجاد چندین بیمارستان و مرکز درمانی در سطح استان هستیم.
وی افزود: در اولین سفر استانی دولت به استان البرز در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ بیمارستان کمالشهر تنها ۵ درصد پیشرفت کاری داشت و در سفر ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ این بیمارستان بیش از ۸۵ درصد رشد داشته است و قرار بود در هفته دولت سال‌جاری مورد بهره برداری قرار گیرد.
وی همچنین گفت: شهید آیت الله رئیسی خدمات بسیار ارزنده‌ای برای کشور انجام دادند و قطعا خداوند در بهشت خویش در کنار خداوند جایگاه خواهند داشت.
طاهرخانی در پایان بر لزوم ارائه خدمات مناسب تاکید کرد و بیان داشت: ما در شرایطی قرار داریم که باید خدمات خود را بهتر از قبل انجام دهیم و در این راه باید از بزرگان خود تاسی کنیم. وقتی کسی در ۳۳ ماه طول مدت خدمت خویش این همه خدمات ارزنده را انجام داده اند، پس ما هم می‌توانیم در جایگاهی که قرار می‌گیریم کار‌های خود را درست و به نحو احسن انجام دهیم.
شایان ذکر است در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین جلیلی نماینده سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز در خصوص خدمات و دستاورد‌های شهید آیت الله رئیسی به ایراد سخن پرداختند و در ادامه نیز مداحی و ذکر مصیبت توسط مداح اهل بیت امید مصطفایی انجام و در پایان نیز به مناسبت گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر از ۴ نفر از خانواده معظم شهدا و ایثارگران مدیریت درمان و اداره کل تامین اجتماعی استان البرز تجلیل شد.

newsQrCode
ارسال نظرات