اعلام آمادگی فرماندار شهرستان ساوجبلاغ برای ساخت ۳ هزار مترمربع سوله در نجف اشرف

شنبه ۲۶ اسفندماه، مراسم تجلیل از خادمین اربعین حسینی در شهرستان ساوجبلاغ با حضور فرماندار، معاونین فرماندار، جمعی از مدیران دستگاه‌ها، خادمین و مسئولین ستاد عتبات عالیات برگزار شد.
شنبه ۲۶ اسفندماه، مراسم تجلیل از خادمین اربعین حسینی در شهرستان ساوجبلاغ با حضور فرماندار، معاونین فرماندار، جمعی از مدیران دستگاه‌ها، خادمین و مسئولین ستاد عتبات عالیات برگزار شد.
کد خبر: ۱۰۳۰

به گزارش خبرنگار جام جم البرز از ساوجبلاغ،فرماندارشهرستان ساوجبلاغ طی سخنانی با تقدیر از خادمین، خیّرین و دست اندرکاران پیاده روی عظیم اربعین در شهرستان ساوجبلاغ، گفت: پشتیبانی از این حرکت بزرگ جهانی نیازمند تدارک قوی و همگانی است و اقتضا می‌کند نیرو و عواملی با کارآیی‌های بالا در این امر مهم مشارکت داشته باشند که خوشبختانه کمیته پشتیبانی با همکاری و هماهنگی فعالان بخش‌های مختلف توانسته به خوبی در این عرصه خدمات خوبی را ارائه دهند.
وی افزود: البته لازم است نقاط ضعف ادوار و سال‌های گذشته احصا و برای رفع آن برنامه ریزی کرد تا زائرین محترم به راحتی در پیاده روی و اجتماع عظیم اربعین حسینی حضورداشته باشند.

البرزی تصریح کرد: استفاده از ظرفیت خیرین و متمکّنین بخش‌های مختلف در شهرستان، پتانسیل عظیمی است که می‌شود با تعامل و سازماندهی، این ظرفیت مهم را پای کار آورد.

فرماندارشهرستان ساوجبلاغ در بخش دیگری از سخنان خود، از اعلام آمادگی برای ساخت ۳ هزار مترمربع سوله در نجف اشرف خبر داد و گفت: این مسئله منوط به حل مسائل بین عتبات عالیات شهرستان، استان و مرکز است و با حل مسئله مالکیت و اسناد زمین مذکور، آماده ایم با کمک دیگر عزیزان نسبت به ساخت سوله‌ها اقدام کنیم.
دکترالبرزی افزود: با تأمین انبار و مرکز نگهداری لوازم موکب‌ها در کشور عراق، بسیاری از مشکلات حمل و نقل ستاد عتبات عالیات رفع خواهد شد و از این هزینه می‌توان برای موارد دیگری صرف نمود.
در ابتدای این مراسم، رئیس ستاد عتبات عالیات شهرستان طی گزارشی، از جمع آوری حدود ۳ میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردمی در شهرستان، اسکان ۲۰۸۰۰ نفر و توزیع بیش از ۱۶۳ هزار پرس غذا در پیاده روی اربعین امسال خبر داد.
در پایان این مراسم از خادمین و دست اندرکاران اربعین امسال تجلیل بعمل آمد.

newsQrCode
ارسال نظرات