در اسفند ماه ۱۴۰۲ انجام شد؛,

عیدانه ۱۳ میلیاردی حامیان سخاوتمند برای فرزندان ایتام و محسنین استان البرز

حامیان سخاوتمند استان البرز در اسفند ماه ۱۴۰۲ مبلغ ۱۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به صورت مستقیم به حساب ۸۰۰۰ فرزند نیازمند ایتام و محسنین مورد حمایت این نهاد واریز کردند.
حامیان سخاوتمند استان البرز در اسفند ماه ۱۴۰۲ مبلغ ۱۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به صورت مستقیم به حساب ۸۰۰۰ فرزند نیازمند ایتام و محسنین مورد حمایت این نهاد واریز کردند.
کد خبر: ۱۰۵۰

به گزارش جام جم البرز،رضا البرزی مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه این رقم در مقایسه با دوره مشابه سال قبل، رشدی معادل ۶۳ درصد داشته است گفت: حامیان سخاوتمند استان مبلغ ۱۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به صورت مستقیم به حساب ۸۰۰۰ فرزند نیازمند ایتام ومحسنین مورد حمایت این نهاد واریز کردند.
وی با بیان اینکه عیدی حامیان در قالب واریز مستقیم به حساب فرزندان می‌باشد گفت: با توجه به مبلغ واریزی حامیان، به‌طور میانگین مبلغ یک میلیون، ۷۰۰ هزار تومان از طریق کارت‌های عضو شتاب به طور مستقیم و آنی به حساب هر فرزند معنوی واریز شده است.
البرزی گفت: مبالغ اهدایی حامیان صرف موضوعات معیشتی، تحصیلی، مسکن، درمان و ... توسط خود خانواده می‌شود و موجب کاهش صف نیازشان می‌گردد.
مدیرکل کمیته امداد البرز موفقیت این نهاد در اجرای برنامه‌های محرومیت‌زدایی را درگرو مشارکت و همکاری بیش از پیش خیران دانست و یادآور شد: برای ثبت نام در طرح اکرام میتوان با پرداخت ماهیانه و حداقل ۵۰ هزار تومان، حمایت یک یا چند فرزند معنوی را بعهده و ماهیانه این مبلغ را بصورت مستقیم به حساب فرزندان واریز نمود.
مدیر کل کمیته امداد البرز یادآور شد: مردم البرز در صورت تمایل می‌توانند در طول سال با حضور در واحد طرح اکرام و محسنین مستقر در اداره‌کل کمیته امداد البرز و دفاتر امداد امام (ره) شهر‌های البرز و همچنین ارسال عدد ۲۶ به سامانه ۳۰۰۰۳۳۳۳ و مراجعه به سایت ekram.emdad.ir فرزندان معنوی خود را انتخاب و در این طرح خداپسندانه شرکت کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات